top
Czy wiesz, że:
  • Mamy 5 browarów w Polsce w Żywcu, Warce, Elblągu, Leżajsku i Cieszynie
  • Browary Grupy Żywiec są w czołówce najoszczędniejszych pod względem zużycia wody i energii w całej Grupie HEINEKEN
  • 90% kupowanych przez nas produktów i usług pochodzi od polskich dostawców
  • Gdyby Grupa Żywiec była jedynym podatnikiem w Polsce w 2016 roku, nasze państwo mogłoby funkcjonować przez blisko 2,5 dnia dzięki bezpośredniej kontrybucji firm
Asystent/ka Dyrektora browaru w Warce
Miejsce pracy: Warszawa

Twoje zadania:

  • tłumaczenie korespondencji, prezentacji, redagowanie dokumentów,
  • wspieranie projektów korporacyjnych
  • współpraca przy organizacji pracy sekretariatu
  • przygotowywanie prezentacji, sporządzanie zestawień oraz raportów
  • zarządzanie korespondencją przychodzącą i wychodzącą
  • dbanie o prawidłowy obieg dokumentów w firmie
  • profesjonalna obsługa klientów wewnętrznych i zewnętrznych
  • organizacja wyjazdów służbowych
  • obsługa gości z kraju i zagranicy

Czego poszukujemy:

  • wykształcenia wyższego
  • doświadczenia zawodowego - min. 1 rok na podobnym stanowisku
  • biegłej znajomości języka angielskiego o profilu biznesowym (tłumaczenia ustne i pisemne)
  • praktycznej znajomości oprogramowania komputerowego - pakiet MS Office
  • prawa jazdy kat. B

Co możemy Ci zaoferować:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • atrakcyjny system premiowy
  • możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowej firmie
  • miłe i stabilne środowisko pracy
Chcesz rozpocząć z nami zawodową przygodę?
bottom