KIM JESTEŚMY?
POZNAJMY SIĘ BLIŻEJ
Ailleron jest ekspertem w budowaniu wydajnych i innowacyjnych rozwiązań technologicznych. Tworzymy pionierskie produkty dla bankowości, finansów, telekomunikacji oraz hotelarstwa. Zatrudniamy ponad 400 inżynierów. Posiadamy oddziały i biura sprzedażowe w Europie, USA i Australii. Spółka powstała z połączenia Software Mind i Wind Mobile, notowana jest na GPW.
Sales&Support Specialist (Hoteliga)
Miejsce pracy: Kraków
małopolskie
Numer Referencyjny:
Dołącz do zespołu, aby:

 Pozyskiwać nowych klientów
 Budować długotrwałe relacje z klientami
• Być odpowiedzialnym za realizację celów sprzedażowych (sprzedaż telefoniczna)
 Udzielać wsparcia związanego z obsługą platformy Hoteligi

Wymagania:

• Min. półroczne doświadczenie w sprzedaży w spółkach typu SaaS (Software as a Service) albo agencji interaktywnej
• Min. półroczne doświadczenie w sprzedaży albo supportcie w call center
• Doświadczenie w obsłudze platform dla branży turystycznej (PMS, OTA) czy to z poziomu wsparcia klienta czy to z poziomu użytkownika 

A dodatkowo posiadasz:

• Umiejętności: komunikatywność i nastawienie na realizację wyznaczonych celów

...to znaczy, że szukamy właśnie Ciebie!

Hoteliga to firma zajmująca się tworzeniem oprogramowania dla branży hotelarskiej w modelu SaaS, działająca na rynku globalnym. po inwestycji Ailleron S.A. w Hoteligę, główna siedziba została przeniesiona do Krakowa (pierwotnie spółka holenderska).

Hoteliga to międzynarodowy zespół, w ramach wewnętrznej komunikacji używamy języka angielskiego.

Aplikuj
Kliknięcie przycisku „Aplikuj” oznacza, że wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych dla potrzeb obecnego jak i przyszłych procesów rekrutacji, prowadzonych przez Software Mind S.A. (spółka z grupy kapitałowej Ailleron S.A.) zgodnie z postanowieniami ustawy z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2002 r., nr. 101, poz. 926 ze zm.). Podanie danych jest dobrowolne, w każdej chwili przysługuje Ci prawo do wglądu do danych, ich poprawiania lub usunięcia. Żądanie usunięcia danych oznacza rezygnację z dalszego udziału w procesach rekrutacji i spowoduje niezwłoczne usunięcie Twoich danych. Jeżeli nie wyrażasz takiej zgody, prosimy, abyś nie klikał tego przycisku.

Kliknięcie przycisku „Wyślij” oznacza, że wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych dla potrzeb obecnego jak i przyszłych procesów rekrutacji, prowadzonych przez Software Mind S.A. (spółka z grupy kapitałowej Ailleron S.A.) zgodnie z postanowieniami ustawy z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2002 r., nr. 101, poz. 926 ze zm.). Podanie danych jest dobrowolne, w każdej chwili przysługuje Ci prawo do wglądu do danych, ich poprawiania lub usunięcia. Żądanie usunięcia danych oznacza rezygnację z dalszego udziału w procesach rekrutacji i spowoduje niezwłoczne usunięcie Twoich danych. Jeżeli nie wyrażasz takiej zgody, prosimy, abyś nie klikał tego przycisku.


CO OFERUJEMY?
POZA CIEKAWYMI PROJEKTAMI?
Sun

NASZE ROZWIĄZANIA DEDYKUJEMY
MILIONOM UŻYTKOWNIKÓW
RÓWNIEŻ TOBIE!