top
Czy wiesz, że:
  • Jesteśmy drugim co do wielkości producentem piwa w Polsce, należymy do Grupy Heineken i jesteśmy notowani na Giełdzie.
  • W 2017 roku sprzedaliśmy 11,2 mln hektolitrów piwa
  • Jesteśmy producentem takich marek jak: Żywiec, Heinkenen, Desperados, Paulaner, Warka, Tatra, EB oraz sponsorem takich imprez jak: Męskie Granie, Opener, Hel Spot
  • Dział Kontrolingu analizuje i rekomenduje najbardziej efektywne rozwiązania
Kontroler Finansowy
Miejsce pracy: Warszawa

Twoje zadania:

  • Przygotowywanie rocznego budżetu, forecastu, planu wieloletniego oraz kontrola ich realizacji i analiza odchyleń;
  • Przygotowywanie miesięcznych raportów zarządczych dla kierownictwa;
  • Proaktywne wsparcie kierownictwa firmy we wszelkich działaniach optymalizacyjnych oraz zwiększających rentowność firmy;
  • Opracowywanie narządzi ułatwiających analizę finansowa,
  • Uczestnictwo w projektach mających na celu usprawnienie procesów finansowych
  • Analizowanie kosztów według produktów, kanałów dystrybucji, klientów itp.;

Czego poszukujemy:

  • Chęć pracy na dużych bazach danych;
  • Min. 3-letniego doświadczenia na podobnym stanowisku;
  • Gruntownej wiedzy z obszaru analizy finansowej, rachunkowości finansowej i zarządczej;
  • Biegłego posługiwania się pakietem Microsoft Office (w szczególności Excel, Access);
  • Wykształcenia wyższego, preferowane kierunki studiów: ekonomiczne, techniczne;
  • Wysoce rozwiniętych zdolności analitycznego myślenia i wyciągania syntetycznych wniosków;
  • Elastyczności i umiejętności szybkiego reagowania na zmiany;
  • Wnikliwości, dokładności i rzetelności;
  • Samodzielności i efektywnego zarządzania czasem;
  • Umiejętności pracy pod presją czasu;
  • Asertywności;
  • Umiejętności nawiązywania relacji z partnerami biznesowymi na różnych poziomach w organizacji i egzekucji ustalonego planu działań.

Co możemy Ci zaoferować:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;
  • atrakcyjny system premiowy;
  • możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowej firmie;
  • miłe i stabilne środowisko pracy;
  • rozwój poprzez szkolenia oraz różnorodne środowisko biznesowe.
Chcesz rozpocząć z nami zawodową przygodę?
bottom