top
Czy wiesz, że:
  • Jesteśmy drugim co do wielkości producentem piwa w Polsce. Mamy 5 browarów i zatrudniamy ponad 2 000 pracowników. Należymy do Grupy Heineken, najbardziej międzynarodowej firmy piwowarskiej na Świecie i jesteśmy notowani na Giełdzie.
  • Realizujemy innowacyjne projekty biznesowe wymyślane lokalnie i uszyte na potrzebny Naszych partnerów biznesowych, korzystając z międzynarodowych doświadczeń Grupy Heineken.
  • Z sukcesem łączymy tradycje piwowarskie z nowoczesną wiedzą biznesową. W swoim portfolio mamy takie marki jak: Żywiec, Heinkenen, Desperados, Paulaner, Warka, Tatra, EB. Jesteśmy liderem innowacji dzięki takim markom jak Warianty smakowe Żywca czy Warce Radler.

Senior Brand Manager marki EB
Miejsce pracy: Warszawa

Twoje zadania:

  • Tworzenie i realizacja strategii marketingowej dla marki EB
  • Tworzenie planów krótko i długoterminowych, działań marketingowych niezbędnych dla uzyskania wyznaczonych celów
  • Przygotowywanie i zarządzanie budżetem rocznym marki
  • Przygotowywanie kampanii reklamowych– od koncepcji po realizację
  • Tworzenie koncepcji aktywacji ATL/ BTL
  • Bieżąca analiza działań konkurencji w obszarze marketingu "mix"
  • Realizacja aktywności marketingowych zgodnie z zaplanowaną agendą marketingową
  • Współpraca z działami: CMI, mediów, trade marketingu, sprzedaży, logistyki i produkcji  w celu ułatwienia i zapewnienia wdrożenia planów
  • Współpraca z dostawcami usług marketingowych
  • Zarządzanie oraz przygotowywanie planów rozwoju dla Brand Managera

Czego poszukujemy:

  • Minimum 3 letniego doświadczenia zawodowego na stanowisku Brand Managera
  • Doświadczenia w tworzeniu lokalnych kampanii ATL
  • Doświadczenia w zarządzaniu podległym Zespołem
  • Wykształcenia wyższego na kierunku biznesowym
  • Biegłej znajomości języka angielskiego
  • Wysoko rozwiniętych umiejętności strategicznych, analitycznych oraz planowania i organizacji pracy
  • Znajomości narzędzi marketingowych oraz branży FMCG
  • Proaktywności w szukaniu innowacyjnych rozwiązań

Co możemy Ci zaoferować:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • pakiet świadczeń pozapłacowych takich jak: karta sportowa, opieka medyczna Lux Med, fundusz emerytalny, dofinansowanie do wakacji, świąteczny deputat piwny oraz stypendia naukowe i upominki mikołajkowe dla dzieci pracowników
  • rozwój poprzez szkolenia i programy rozwojowe oraz aktywny udział w strategicznych projektach biznesowych
Chcesz rozpocząć z nami zawodową przygodę?
bottom