top
Czy wiesz, że:
  • Jesteśmy drugim co do wielkości producentem piwa w Polsce. Mamy 5 browarów i zatrudniamy ponad 2 000 pracowników. Należymy do Grupy Heineken, najbardziej międzynarodowej firmy piwowarskiej na Świecie i jesteśmy notowani na Giełdzie.
  • Realizujemy innowacyjne projekty biznesowe wymyślane lokalnie i uszyte na potrzebny Naszych partnerów biznesowych, korzystając z międzynarodowych doświadczeń Grupy Heineken.
  • Z sukcesem łączymy tradycje piwowarskie z nowoczesną wiedzą biznesową. W swoim portfolio mamy takie marki jak: Żywiec, Heinkenen, Desperados, Paulaner, Warka, Tatra, EB. Jesteśmy liderem innowacji dzięki takim markom jak Warianty smakowe Żywca czy Warce Radler.
Junior Inovation Manager
Miejsce pracy: Warszawa

Twoje zadania:

  • efektywne wdrażanie projektów innowacyjnych zgodnie z procesem innowacji
  • praca w cross-funkcyjnych zespołach projektowych
  • bieżąca współpraca z zespołem technologicznym przy rozwoju nowych receptur i opakowań
  • generowanie pomysłów innowacyjnych i współtworzenie konceptów
  • opracowywanie briefów innowacyjnych i badawczych
  • organizacja i prowadzenie konkursu Heineken Innovation Challenge
  • analiza trendów konsumenckich, monitorowanie nowych wdrożeń w kategoriach napojowych, inspiracje dla zespołów marek
  • współpraca w ramach marketingu z zespołami marek i informacji strategicznej, a także z działami produkcji, logistyki, planowania, prawnym, oraz z zespołem globalnym i agencjami zewnętrznymi
  • współpraca z działem kontrolingu przy tworzeniu analiz finansowych dla projektów
  • zarządzanie budżetem w ramach prowadzonych projektów

Czego poszukujemy:

  • minimum 2 letnie doświadczenie zawodowe w dziale marketingu; doświadczenie z branży napojowej będzie dodatkowym atutem
  • wykształcenie wyższe na kierunku biznesowym lub społecznym
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację
  • umiejętności zarządzania projektami oraz planowania i organizacji pracy
  • umiejętności efektywnej komunikacji i pracy zespołowej
  • kreatywności, otwartości na nowe pomysły i niestandardowe rozwiązania, umiejętność wychodzenia poza utarte schematy

Co możemy Ci zaoferować:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • pakiet świadczeń pozapłacowych takich jak: karta sportowa, opieka medyczna Lux Med, fundusz emerytalny, dofinansowanie do wakacji, świąteczny deputat piwny oraz stypendia naukowe i upominki mikołajkowe dla dzieci pracowników
  • rozwój poprzez szkolenia i programy rozwojowe oraz aktywny udział w strategicznych projektach biznesowych
Chcesz rozpocząć z nami zawodową przygodę?
bottom