top
Czy wiesz, że:

  • Jesteśmy drugim co do wielkości producentem piwa w Polsce?
  • W 2016 roku sprzedaliśmy 11,7 mln hektolitrów piwa osiągając przychody netto na poziomie 2 393 mln złotych?
  • Jesteśmy liderem w branży piwnej w obszarze innowacji i w kategorii premium?
  • Należymy do międzynarodowego koncernu – Grupy Heineken i jesteśmy trzecim co do wielkości rynkiem piwnym w Europie?
Analityk ds. Sprzedaży
Miejsce pracy: Warszawa

Twoje zadania:

Opis stanowiska:

  • przygotowywanie cyklicznych raportów i analiz sprzedażowych na podstawie wewnętrznych danych,
  • współpraca w definiowaniu zadań i strategii sprzedażowych w różnych obszarach firmy,
  • przygotowywanie oraz rozwój narzędzi analitycznych
  • monitorowanie wyników oraz przygotowywanie na ich podstawie wniosków i rekomendacji,
  • regularna współpraca z innymi Działami  Firmy (m.in. dział Sprzedaży i Kontrolingu, Marketingu),

Czego poszukujemy:

Wymagania:

  • wyższego wykształcenia (kierunek: metody ilościowe, matematyka, ekonomia i pokrewne),
  • doświadczenia na podobnym stanowisku, mile widziane w branży FMCG,
  • doświadczenia w sporządzaniu profesjonalnych analiz biznesowych, projektowaniu i przygotowywaniu raportów,
  • umiejętności pracy z wykorzystaniem hurtowni danych lub alternatywnych narzędzi analitycznych (Qlik, Tableau),
  • doświadczenia w pracy z systemami premiowymi/motywacyjnymi dla działu sprzedaży,
  • bardzo dobrej znajomości MS Excel oraz podstawowej znajomości MS Access,
  • znajomości języka angielskiego pozwalającej na swobodną komunikację,
  • rozwiniętych umiejętności analitycznych i wyciągania wniosków na podstawie wszystkich dostępnych źródeł,
  • umiejętności nawiązywania relacji oraz samodzielności w realizacji zadań
  • otwartości na zmiany i chęci dostosowania się do dynamicznego środowiska,
  • umiejętności pracy w zespole,

Co możemy Ci zaoferować:

Oferujemy:

  • umowę o pracę,
  • atrakcyjny pakiet benefitów pracowniczych (opieka medyczna, dodatek do wakacji, pakiet sportowo-kulturalny, Fundusz Emerytalny itp),
  • niezbędne narzędzia pracy,
  • możliwość pracy przy różnorodnych projektach oraz możliwość zdobycia wiedzy z różnych obszarów firmy,
Chcesz rozpocząć z nami zawodową przygodę?
bottom