KIM JESTEŚMY?
POZNAJMY SIĘ BLIŻEJ
Ailleron jest ekspertem w budowaniu wydajnych i innowacyjnych rozwiązań technologicznych. Tworzymy pionierskie produkty dla bankowości, finansów, telekomunikacji oraz hotelarstwa. Zatrudniamy ponad 400 inżynierów. Posiadamy oddziały i biura sprzedażowe w Europie, USA i Australii. Spółka powstała z połączenia Software Mind i Wind Mobile, notowana jest na GPW.
Java Developer Regular SSO (Telco)
Miejsce pracy: Warszawa
mazowieckie
Numer Referencyjny:
Dołącz do zespołu, aby:

 Rozwijać nowe funkcjonalności rozwiązań typu SingleSingOn w oparciu o metodologię Agile / Scrum

Wymagania:

• Znajomość języka Java na wysokim poziomie, minimum 1,5-2 lat doświadczenia komercyjnego w programowaniu w języku Java
• Znajomość Spring / SpringBoot, w szczególności zagadnień integracyjnych w oparciu o protokoły REST/SOAP
• Znajomość SpringSecurity / SAML/ Oauth2.0
• Znajomość HTML, JavaScript, CSS i wybranych frameworków webowych.
• Praktyczna znajomość wybranych relacyjnych baz danych i rozwiązań ORM.
• Znajomość GIT lub SVN, Maven/Gradle
• Doświadczenie w pracy w metodykach zwinnych

A dodatkowo posiadasz:

• Znajomość Jenkins/TeamCity,
• Znajomość języka Java w wersji 8.
• Znajomość baz danych Oracle, Hibernate 4 lub 5, JPA 2.
• Znajomość Linux / Bash

...to znaczy, że szukamy właśnie Ciebie!
Aplikuj
Kliknięcie przycisku „Aplikuj” oznacza, że wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych dla potrzeb obecnego jak i przyszłych procesów rekrutacji, prowadzonych przez Software Mind S.A. (spółka z grupy kapitałowej Ailleron S.A.) zgodnie z postanowieniami ustawy z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2002 r., nr. 101, poz. 926 ze zm.). Podanie danych jest dobrowolne, w każdej chwili przysługuje Ci prawo do wglądu do danych, ich poprawiania lub usunięcia. Żądanie usunięcia danych oznacza rezygnację z dalszego udziału w procesach rekrutacji i spowoduje niezwłoczne usunięcie Twoich danych. Jeżeli nie wyrażasz takiej zgody, prosimy, abyś nie klikał tego przycisku.

Kliknięcie przycisku „Wyślij” oznacza, że wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych dla potrzeb obecnego jak i przyszłych procesów rekrutacji, prowadzonych przez Software Mind S.A. (spółka z grupy kapitałowej Ailleron S.A.) zgodnie z postanowieniami ustawy z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2002 r., nr. 101, poz. 926 ze zm.). Podanie danych jest dobrowolne, w każdej chwili przysługuje Ci prawo do wglądu do danych, ich poprawiania lub usunięcia. Żądanie usunięcia danych oznacza rezygnację z dalszego udziału w procesach rekrutacji i spowoduje niezwłoczne usunięcie Twoich danych. Jeżeli nie wyrażasz takiej zgody, prosimy, abyś nie klikał tego przycisku.


CO OFERUJEMY?
POZA CIEKAWYMI PROJEKTAMI?
Sun

NASZE ROZWIĄZANIA DEDYKUJEMY
MILIONOM UŻYTKOWNIKÓW
RÓWNIEŻ TOBIE!