top
Specjalista Utrzymania Ruchu
Miejsce pracy: Gdańsk

Oferujemy

Stałe
wynagrodzenie
Umowa
o pracę
Prywatną opiekę medyczną
Szkolenia
Prezenty
świąteczne
Kartę
sportową
Dodatkowe ubezpieczenia
Pakiet
relokacyjny

jak pracujemy i z kim pracujemy

Regularny
czas pracy

praca
w zespole

ponad 7000
pracowników

 Miejsce pracy:

Polpharma Biologics w Gdańskim Parku Naukowo-Technologicznym

 Departament Produkcji, Dział Utrzymania Ruchu

Specjalista ds. Utrzymania Ruchu będzie odpowiedzialny za utrzymanie ciągłej sprawności maszyn, urządzeń i instalacji przemysłowych poprzez nadzór nad ich prawidłową eksploatacją i dokonywanie cyklicznych czynności konserwacyjno-remontowych.

 GŁÓWNE OBOWIĄZKI:

  • Odpowiadanie za prawidłowe funkcjonowanie systemów elektroenergetyki, automatyki i mechaniki w instalacjach i urządzeniach na terenie oddziału
  • Nadzór nad wykonywaniem przeglądów urządzeń i instalacji elektrycznych zgodnie z harmonogramem oraz instrukcjami GMP oraz dokumentowanie prac w systemie Maximo
  • Opracowywanie Standardowych Procedur Operacyjnych oraz Instrukcji Obsługi w obszarze Utrzymania Ruchu
  • Sprawne usuwanie awarii
  • Terminowe wykonanie zadań związanych z kalibracją sprzętu
  • Wsparcie Operatorów Utrzymania Ruchu
  • Wsparcie pozostałych działów w Departamencie Produkcji oraz Jakości

OCZEKIWANIA:

  • Wykształcenie wyższe techniczne
  • Minimum 3–letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku (mile widziane doświadczenie w pracy w przemyśle farmaceutycznym)
  • Doświadczenie w obsłudze oraz naprawie maszyn i instalacji przemysłowych o zawansowanych rozwiązaniach technicznych i technologicznych
  • Umiejętność posługiwania się sprzętem elektrotechnicznym i diagnostycznym
  • Świadectwo kwalifikacyjne SEP do 1kV
  • Umiejętność posługiwania się dokumentacją techniczną
  • Dobra znajomość pakietu MS Office (Word, Excel)
  • Dobra organizacja pracy własnej i umiejętność pracy w zespole
  • Umiejętność analitycznego myślenia i nastawienie na realizację celów
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • Mile widziana umiejętność narzędzi rozwiązywania problemów  (5 Why, Ishikawa) oraz metod oceny ryzyka (FMEA, itp.)