KIM JESTEŚMY?
POZNAJMY SIĘ BLIŻEJ
Ailleron jest ekspertem w budowaniu wydajnych i innowacyjnych rozwiązań technologicznych. Tworzymy pionierskie produkty dla bankowości, finansów, telekomunikacji oraz hotelarstwa. Zatrudniamy ponad 400 inżynierów. Posiadamy oddziały i biura sprzedażowe w Europie, USA i Australii. Spółka powstała z połączenia Software Mind i Wind Mobile, notowana jest na GPW.
.NET Software Engineer (iLumio)
Miejsce pracy: Kraków
małopolskie
Numer Referencyjny:
Dołącz do zespołu, aby:
Dołącz do zespołu, aby: 
 
• Utrzymywać bieżące rozwiązanie
• Implementować nowe funkcjonalności. Zarówno małe kilkudniowe projekty jak i duże funkcjonalności rozpisane na kilka miesięcy
Ulepszać i wdrażać rozwiązania pozwalające na zwiększenie skalowalności, szybkości działania, jakości oraz automatyzacji procesów dla całej platformy (między innymi pełen transfer aplikacji do MS Azure)
• Przygotowywać aplikację do obsługi nowych rynków
 

 

Wymagania:

Wymagania:

 Bardzo dobra znajomość C#
 Doświadczenie z MVC i WebAPI
• Znajomość RESTful API i HTTP
 Doświadczenie i dobra znajomość platformy Azure
• Doświadczenie i dobra znajomość MySQL
• Doskonałe umiejętności analityczne i umiejętność rozwiązywania problemów
• Znajomość front-end'u przynajmniej na poziomie podstawowym z wykorzystaniem takich technologii jak: Angular JS 1, JavaScript, HTML, CSS, Bootstrap 3

 

A dodatkowo posiadasz:

A dodatkowo posiadasz:

 Duże zaangażowanie w wykonywanie powierzonych zadań 

...to znaczy, że szukamy właśnie Ciebie!

...to znaczy, że szukamy właśnie Ciebie!

Do zespołu rozwijającego nasz flagowy produkt - iLumio, poszukujemy osób, które wzmocnią team developerów.

iLumio toprodukty dla branży hotelarskiej:

iLumio TV - system interaktywnej telewizji hotelowej zbudowany w oparciu o Set-Top-Box pracujący na systemie Android. Lista funkcjonalności jest bardzo rozbudowana i obejmuje między innymi rezerwację usług, podgląd rachunku, sterowanie automatyką w pokoju, wiadomości i kampanie marketingowe, usługi informacyjne. Instalujemy dla gości również wybrane aplikacje z Google Play takie jak YouTube, Netflix, HBO GO, TVP Player, IPLA oraz gry. 
Klienci: Hotele sieci PURO, Hilton Garden Inn Balice, Double Tree by Hilton Kraków, Holiday Inn Dąbrowa Górnicza, Hotel Arłamów, Grand Lubicz Ustka, Nosalowy Dwór Zakopane, Hotel Mikołajki, Hotel Monopol Wrocław, QHotel Kraków, QHotel Wrocław, Airport Okęcie, Hotele sieci Likus, Boulevard Ustronie Morskie, Diune Hotel Kołobrzeg. 


iLumio Mobile Concierge - aplikacje mobilne dla gości, za pomocą, której możliwe jest rezerwację pokoju oraz usług, otwieranie pokoju hotelowego smartphonem, sterowanie automatyką w pokoju (oświetlenie, klimatyzacja i inne).

iLumio Digital Signage - system wyświetlania i zarządzania treściami informacyjnymi, reklamowymi oraz multimedialnymi w przestrzeniach publicznych obiektów o różnym charakterze (stadiony, hale sportowe, szpitale).

Aplikuj
Kliknięcie przycisku „Aplikuj” oznacza, że wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych dla potrzeb obecnego jak i przyszłych procesów rekrutacji, prowadzonych przez Software Mind S.A. (spółka z grupy kapitałowej Ailleron S.A.) zgodnie z postanowieniami ustawy z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2002 r., nr. 101, poz. 926 ze zm.). Podanie danych jest dobrowolne, w każdej chwili przysługuje Ci prawo do wglądu do danych, ich poprawiania lub usunięcia. Żądanie usunięcia danych oznacza rezygnację z dalszego udziału w procesach rekrutacji i spowoduje niezwłoczne usunięcie Twoich danych. Jeżeli nie wyrażasz takiej zgody, prosimy, abyś nie klikał tego przycisku.

Kliknięcie przycisku „Wyślij” oznacza, że wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych dla potrzeb obecnego jak i przyszłych procesów rekrutacji, prowadzonych przez Software Mind S.A. (spółka z grupy kapitałowej Ailleron S.A.) zgodnie z postanowieniami ustawy z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2002 r., nr. 101, poz. 926 ze zm.). Podanie danych jest dobrowolne, w każdej chwili przysługuje Ci prawo do wglądu do danych, ich poprawiania lub usunięcia. Żądanie usunięcia danych oznacza rezygnację z dalszego udziału w procesach rekrutacji i spowoduje niezwłoczne usunięcie Twoich danych. Jeżeli nie wyrażasz takiej zgody, prosimy, abyś nie klikał tego przycisku.


CO OFERUJEMY?
POZA CIEKAWYMI PROJEKTAMI?
Sun

NASZE ROZWIĄZANIA DEDYKUJEMY
MILIONOM UŻYTKOWNIKÓW
RÓWNIEŻ TOBIE!