KIM JESTEŚMY?
POZNAJMY SIĘ BLIŻEJ
Ailleron jest ekspertem w budowaniu wydajnych i innowacyjnych rozwiązań technologicznych. Tworzymy pionierskie produkty dla bankowości, finansów, telekomunikacji oraz hotelarstwa. Zatrudniamy ponad 400 inżynierów. Posiadamy oddziały i biura sprzedażowe w Europie, USA i Australii. Spółka powstała z połączenia Software Mind i Wind Mobile, notowana jest na GPW.
Automation Tester (BU Apps)
Miejsce pracy: Kraków
małopolskie
Numer Referencyjny:
Dołącz do zespołu, aby:

Aktywnie brać udział w prowadzonych testach systemów IT w celu kontroli jakości tworzonego oprogramowania
Tworzyć zestawy testów automatycznych pokrywających całość testów regresyjnych
• Definiować przypadki i scenariusze testowe
 Być częścią niewielkiego zespołu projektowego

Wymagania:

Minimum 1,5 roku doświadczenia w testach automatycznych
Doświadczenie w Java, Selenium Web Driver
Angielski na poziomie minimum B2

A dodatkowo posiadasz:

Wykształcenie techniczne
 Umiejętność pracy w grupie i nastawienie na poszerzanie swoich umiejętności

...to znaczy, że szukamy właśnie Ciebie!

Zespoły produkcyjne wykorzystują SCRUM, jednak specialny zespół stworzony dla zadania automatyzacji regresjii pracuje w modelu ciągłym (podobnym do Kanbana). Warto podkreślić, że w projekcie wykorzystywane są Selenium Grid i Selenium Box.

Aplikuj
Kliknięcie przycisku „Aplikuj” oznacza, że wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych dla potrzeb obecnego jak i przyszłych procesów rekrutacji, prowadzonych przez Software Mind S.A. (spółka z grupy kapitałowej Ailleron S.A.) zgodnie z postanowieniami ustawy z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2002 r., nr. 101, poz. 926 ze zm.). Podanie danych jest dobrowolne, w każdej chwili przysługuje Ci prawo do wglądu do danych, ich poprawiania lub usunięcia. Żądanie usunięcia danych oznacza rezygnację z dalszego udziału w procesach rekrutacji i spowoduje niezwłoczne usunięcie Twoich danych. Jeżeli nie wyrażasz takiej zgody, prosimy, abyś nie klikał tego przycisku.

Kliknięcie przycisku „Wyślij” oznacza, że wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych dla potrzeb obecnego jak i przyszłych procesów rekrutacji, prowadzonych przez Software Mind S.A. (spółka z grupy kapitałowej Ailleron S.A.) zgodnie z postanowieniami ustawy z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2002 r., nr. 101, poz. 926 ze zm.). Podanie danych jest dobrowolne, w każdej chwili przysługuje Ci prawo do wglądu do danych, ich poprawiania lub usunięcia. Żądanie usunięcia danych oznacza rezygnację z dalszego udziału w procesach rekrutacji i spowoduje niezwłoczne usunięcie Twoich danych. Jeżeli nie wyrażasz takiej zgody, prosimy, abyś nie klikał tego przycisku.


CO OFERUJEMY?
POZA CIEKAWYMI PROJEKTAMI?
Sun

NASZE ROZWIĄZANIA DEDYKUJEMY
MILIONOM UŻYTKOWNIKÓW
RÓWNIEŻ TOBIE!