Kim jesteśmy?

Coty jest jedną z największych na świecie firm kosmetycznych, której głównym celem jest celebrowanie oraz wyzwalanie różnorodności piękna konsumentów. Nasze potężne dziedzictwo biznesowe przyczyniło się do stworzenia kultowego portfela wiodących marek branży beauty z kategorii zapachów, kosmetyków kolorowych, produktów do koloryzacji i stylizacji włosów oraz kosmetyków do pielęgnacji ciała.

Staż w programie Coty Student Academy

Region: mazowieckie

Opis stanowiska

Dołącz do Coty!

Naszą firmę tworzą ludzie, również ci na początku swojej drogi zawodowej. Dlatego też stworzyliśmy program stażowy Coty Student Academy.  Poszukujemy osób nastawionych na wyzwania, cechujących się  nietuzinkowym myśleniem oraz inicjatywą.  Podczas płatnego 3-  lub 6cio miesięcznego programu  studenci będę mieli możliwość zdobycia pierwszego doświadczenia zawodowego w międzynarodowej organizacji oraz nauki pod skrzydłami najlepszych ekspertów branży beauty. Najlepsi natomiast otrzymają szansę na  kontynuację współpracy z naszą firmą.

Wymagania

Szukamy Ciebie, jeżeli:

  • Jesteś absolwentem lub studentem ostatnich lat
  • Interesujesz się branżą beauty
  • Chcesz zdobywać doświadczenie pod okiem ekspertów
  • Swobodnie komunikujesz się w języku angielskim
  • Cechuje Cię wrodzona ciekawość oraz chęć poznawania nowych rzeczy
  • Chcesz uczestniczyć w ciekawych projektach
  • Jesteś proaktywny oraz odważny w działaniu
  • Posiadasz łatwość budowania dobrych relacji

Oferujemy

Co oferujemy:

  • Płatny, 3-6 miesięczny staż z perspektywą zatrudnienia
  • Narzędzia pracy (laptop, telefon), pakiety produktowe, krótsze godziny pracy w piątki, możliwość pracy w systemie home office, zniżki do teatru, owoce w biurze
  • Pracę w międzynarodowym środowisku
  • Szansę poznania branży kosmetycznej
  • Rozwój poprzez realizację samodzielnych projektów i szkolenia
  • Możliwość budowania kariery w różnych obszarach biznesowych (Marketing, Sprzedaż, Finanse, Supply Chain, IT. Corporate Affairs oraz HR)
  • Opiekę dedykowanego mentora
  • Feedback i zaangażowanie firmy w proces Twojego rozwoju
  • Kulturę pracy opartą na wsparciu, współpracy oraz otwartości

„Administratorem dobrowolnie podanych danych osobowych jest Coty Polska sp. z o.o., z siedzibą w Warszawie (02-672) przy ul. Domaniewskiej 34a. Dane osobowe zawarte w Państwa dokumentach aplikacyjnych będą przetwarzane w celu przeprowadzenia rekrutacji, a po wyrażeniu zgody w celach archiwizacyjnych i/lub przyszłych rekrutacji. Pani/Pana dane mogą być udostępniane wyłącznie podmiotom upoważnionym na podstawie przepisów prawa. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.”