GRUPA NEUCA

Diabdis to zaawansowany technologicznie program dla osób chorujących na cukrzyce. Spółka zaczynała jako start-up, który aktualnie należy do grupy NEUCA.

Obecnie do naszego zespołu w Diabdis poszukujemy osób na stanowisko:

Kierownik ds. Obsługi Pacjentów Telemedycznych

Miejsce pracy: Katowice
Region: śląskie

Opis stanowiska

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

  • Tworzenie ankiet wykorzystywanych do prowadzenia pogłębionych wywiadów z pacjentami,
  • Tworzenie standardów obsługi pacjentów korzystających z urządzeń telemedycznych a także wspierania ich w obsłudze aplikacji wykorzystywanych w programach telemedycznych,
  • Dbałość o dotrzymywanie terminów i realizację założeń umawiania pacjentów na konsultacje z ekspertami zgodnie z ich preferencjami i dostępnością terminów,
  • Nadzór nad jakością wykonywania połączeń wychodzących zgodnie z zadanymi harmonogramami,
  • Zarządzanie grafikiem pracy zespołu ds. obsługi pacjenta telemedycznego,
  • Nadzorowanie procesu obsługi reklamacji i informowanie pacjentów o jej statusie,
  • Tworzenie podsumowań i prezentacji opisujących realizację celów,
  • Współpracę z innymi komórkami – Kierownikiem produktów, Działem marketingu, Specjalistami ds. edukacji pacjenta, Specjalistami ds. rekrutacji, Zarządem - mającą na celu zapewnienie wymaganej jakości obsługi, SLA i płynnego przepływu informacji.

Wymagania

Od kandydatów oczekujemy:

  • Wykształcenia wyższego (preferowane medyczne, biologiczne lub pokrewne) ,
  • Doświadczenia na stanowisku kierowniczym w dziale obsługi klienta/telemarketingu (mile widziane w obszarze ochrony zdrowia),
  • Dobrej znajomości pakietu MS Office,
  • Doskonałych umiejętności zarządzania zespołem i motywowania,
  • Bardzo dobrych umiejętności interpersonalnych,
  • Samodzielności i odpowiedzialności w działaniu,
  • Bardzo dobrej organizacji pracy,
  • Zorientowania na realizację założonych celów.

Oferujemy

Oferujemy:

  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia,
  • Pakiet benefitów pozapłacowych (m.in. opieka medyczna,  karta sportowa),
  • Profesjonalne szkolenia i możliwość rozwoju w organizacji,
  • Niezbędne narzędzia pracy,
  • Przyjazną atmosferę pracy w profesjonalnym zespole.

Zainteresowane osoby prosimy o wysłanie dokumentów aplikacyjnych za pomocą przycisku APLIKUJ.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.