GRUPA NEUCA

Jesteśmy jedyną w Polsce firmą medyczną rozwijającą się jednocześnie w kilku kluczowych obszarach rynku zdrowia. Dzięki temu umożliwiamy pracownikom realizację ambicji pomagania ludziom oraz kreowania innowacyjnych rozwiązań, zmieniających jakość życia pacjentów.

Aktualnie do naszego zespołu w ramach Grupy NEUCA poszukujemy kandydata na stanowisko:

Staż w Biurze Zarządzania Kategorią

Miejsce pracy: Toruń
Region: kujawsko-pomorskie
Numer referencyjny: SBZK/01

Opis stanowiska

Osoba zatrudniona na tym stanowisku byłaby odpowiedzialna za:
* tworzenie raportów związanych z analizą rynku bądź rentownością produktów,
* administrowanie dokumentacją związaną z umowami handlowymi,
* zarządzanie korespondencją,
* wsparcie działu przy planowaniu i organizacji promocji i działań marketingowych.

Wymagania

Od kandydatów oczekujemy:
* wykształcenia wyższego (mile widziane zarządzanie i marketing, ekonomia),
* wysoko rozwiniętych zdolności analitycznych,
* bardzo dobrej, praktycznej znajomości pakietu MS Office - w szczególności Excel,
* bardzo dobrej organizacji pracy,
* dokładności i terminowości,
* doskonale rozwiniętych umiejętności interpersonalnych,
* umiejętności pracy pod presją czasu i celu.

Oferujemy

Oferujemy:
* płatny staż (umowa zlecenie) w ramach Biura Zarządzania Kategorią,
* możliwość rozwoju zawodowego w firmie o uznanej pozycji na rynku,
* niezbędne narzędzia do wykonywania codziennych obowiązków,
* przyjazną atmosferę pracy.

Zainteresowane osoby prosimy o wysłanie dokumentów aplikacyjnych za pomocą przycisku APLIKUJ.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.