top
Czy wiesz, że:

W Browarze Zamkowym Cieszyn:

  • Warzymy piwo nieprzerwanie od ponad 170-ciu lat
  • Jesteśmy jednym z najstarszych, nieprzerwanie działających Browarów w Polsce
  • Nieustannie dbamy o tradycję warzelniczą: mamy najwyższą jakość składników, nasze piwa fermentują w otwartych kadziach i leżakują w poziomych tankach
  • Co roku odbywa się u nas największy konkurs piw domowych Grand Champion a zwycięski styl warzony jest według receptury laureata
  • W naszej ofercie znajdują się takie piwa jak: Porter, Double IPA, Pszeniczne, Mastne, Dark Saison, Stout, Pszeniczne i wiele, wiele innych
Kierownik ds. Utrzymania Ruchu i Obiektów - Browar Zamkowy Cieszyn
Miejsce pracy: Cieszyn

Twoje zadania:

  • Zapewnienie utrzymania ruchu w obszarze produkcji oraz infrastruktury techniczno-budowalnej poprzez koordynowanie działań prewencyjnych i konserwacyjnych parku maszynowego i instalacji oraz projektów remontowo-budowalnych budynków
  • Zarządzanie zespołem utrzymania ruchu oraz zespołami podwykonawców realizujących prace remontowe w browarze
  • Opracowywanie harmonogramu remontów oraz konserwacji maszyn, urządzeń i budynków
  • Realizacja projektów poprawiania efektywności, utrzymania ciągłości produkcji, modernizacji i przezbrojeń linii
  • Zapewnienie bezpieczeństwa pracy poprzez opracowywanie i egzekwowanie zasad i instrukcji obsługi maszyn, urządzeń a także realizację szkoleń BHP i PPOŻ
  • Nadzór nad magazynem części zamiennych, zapewnienie ich dostępności, zakup części i negocjacje z dostawcami
  • Weryfikacja dokumentacji technicznych i harmonogramów prac remontowych
  • Ocena postępu robót w oparciu o wymagania kontraktu i dokumentację techniczną
  • Planowanie projektów inwestycyjnych, ocena ich postępu w oparciu o wymagania kontraktu i dokumentację techniczną oraz kontrola kosztów

Czego poszukujemy:

  • Kilkuletniego doświadczenia w obszarze utrzymania ruchu/ techniki/inwestycji na stanowisku Specjalisty/Koordynatora
  • Wykształcenia technicznego, inżynieryjnego
  • Biegłej obsługi komputera pakiet MS Office, znajomość sytemu SAP mile widziana
  • Prawa jazdy kat. B
  • Znajomości języka angielskiego na poziomie komunikatywnym – mile widziane
  • Umiejętność czytania dokumentacji technicznej i projektowej
  • Chęci do pracy w browarze rzemieślniczym z wieloletnią historią, w której warzy się piwo metodami tradycyjnymi
  • Doświadczenia  w prowadzeniu projektów budowlanych i remontowych budynków
  • Umiejętności priorytetyzacji zadań i organizacji czasu pracy
  • Proaktywności, nastawienia na poszukiwanie rozwiązań

Co możemy Ci zaoferować:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Wynagrodzenie podstawowe oraz premię roczną uzależnioną od wyników
  • Dostęp do benefitów pracowniczych takich jak: karta sportowa, opieka medyczna w Luxmed, fundusz emerytalny, dofinansowanie do wakacji, świąteczny deputat piwny
  • Możliwość rozwoju zawodowego w innych browarach należących do Grupy Kapitałowej Żywiec S.A.
  • Pracę z najwyższej jakości produktem kategorii super premium
  • Realizację unikatowych projektów inwestycyjnych w najstarszym browarze w Polsce

Chcesz rozpocząć z nami zawodową przygodę?
bottom