RTV Euro AGD

Administrator Aplikacji

Miejsce pracy: Warszawa
Region: mazowieckie

Opis stanowiska

Główne obowiązki:

  • Pełnienie nadzoru i opieki technicznej nad system informatycznym do obsługi sprzedaży ratalnej,
  • Obsługa i analiza incydentów/problemów związanych z działaniem aplikacji,
  • Przygotowywanie i wdrażanie zmian w aplikacji we współpracy z dostawcami wewnętrznymi,
  • Współpraca z zespołem rozwijającym system i udział w projektach,
  • Współpraca z wewnętrznym klientem biznesowym,
  • Współpraca z dostawcami zarówno wewnętrznymi, jak i zewnętrznymi.

Wymagania

Wymagania:

  • Otwartość na ciągły rozwój i chęć poznawania nowych technologii,
  • Komunikatywność i umiejętność pracy zespołowej, zdolność analitycznego myślenia,
  • Podstawowa znajomość systemów operacyjnych z rodziny LINUX,
  • Podstawowa znajomość serwerów aplikacyjnych.

Dodatkowymi atutami będą:

  • Podstawowa znajomość programowania JAVA,
  • Umiejętność pisania skryptów.

Oferujemy

Oferujemy:
  • Pracę na podstawie umowy o pracę w firmie o stabilnej pozycji rynkowej,
  • Możliwość rozwoju zawodowego,
  • Przyjazną atmosferę pracy w doświadczonym zespole,
  • Dofinansowanie do pakietu benefitów (karta MultiSport, opieka medyczna, ubezpieczenie na życie).

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez EURO-net sp. z o.o. moich danych osobowych, zawartych w przesłanej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji. Administratorem danych osobowych jest Euro-net Sp. z o.o. (właściciel marki RTV EURO AGD) z siedzibą przy ul. Muszkieterów 15, 02-273 Warszawa (Spółka). Przysługuje Państwu prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich poprawiania. Podanie danych osobowych, oznaczonych jako wymagane, jest dobrowolne, jednak niezbędne dla udziału w procesie rekrutacji.