Młodsza Asystentka- Recepcjonistka

Miejsce pracy: Gdańsk
Region: pomorskie

Opis stanowiska

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za obsługę klientów wewnętrznych i zewnętrznych recepcji Oddziału Biotechnologii.

Główne obowiązki:

  • Monitorowanie księgi gości i wydawanie przepustek
  • Kontrolowanie przepływu gości wchodzących i wychodzących z pomieszczeń laboratoryjnych
  • Organizowanie prawidłowego obiegu i wysyłki korespondencji, przesyłek kurierskich oraz paczek
  • Odbieranie oraz przekierowywanie przychodzących połączeń telefonicznych
  • Monitorowanie ilości i zamawianie jednorazowej odzieży ochronnej oraz wyposażenia apteczek
  • Dbanie o estetykę i kulturę miejsca pracy
  • Inne prace administracyjne

Wymagania

Oczekiwania:

  • Komunikatywność i nastawienie na potrzeby klientów wewnętrznych i zewnętrznych
  • Dobra znajomość j. angielskiego w mowie i piśmie
  • Dobra organizacja pracy, samodzielność , elastyczność
  • Dyskrecja, kultura osobista, własna inicjatywa i kreatywność w doskonaleniu pracy recepcji
  • Umiejętność pracy pod presją czasu, dyspozycyjność
  • Bardzo dobra znajomość pakietu Microsoft Office (Power Point, Excel, Word, Outlook)
  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

Oferujemy

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na umowę o pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie farmaceutycznej
  • Wynagrodzenie adekwatne do stawek rynkowych oraz posiadanych umiejętności
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Szeroki pakiet socjalny