Starszy Asystent

Miejsce pracy: Gdańsk
Region: pomorskie

Opis stanowiska

OPIS STANOWISKA:

  • Wsparcie asystenckie w zakresie prowadzenie kalendarza i planowania spotkań, organizowania podróży służbowych oraz rozliczania wydatków służbowych
  • Organizowanie prawidłowego obiegu dokumentacji wewnętrznej i zewnętrznej (umów, certyfikatów, porozumień, faktur)
  • Wsparcie w zakresie tłumaczenia dokumentów oraz rozmów z klientami
  • Tworzenie pism, raportów oraz prezentacji
  • Prowadzenie korespondencji i zamawianie materiałów biurowych
  • Profesjonalna obsługa klientów wewnętrznych i zewnętrznych
  • Reprezentowanie firmy na spotkaniach

Wymagania

OCZEKIWANIA:

  • Minimum 2 lata doświadczenia w pracy na stanowisku Asystenta(ki) w dużej organizacji
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • Wysoki poziom kultury osobistej, komunikatywność, nastawienie na potrzeby klientów
  • Bardzo dobra organizacja pracy oraz samodzielność
  • Szybkość i dokładność w działaniu
  • Bardzo dobra znajomość obsługi komputera, urządzeń biurowych oraz pakietu MS Office
  • Dyspozycyjność
  • Wykształcenie wyższe

Oferujemy

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na umowę o pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie farmaceutycznej
  • Wynagrodzenie adekwatne do stawek rynkowych oraz posiadanych umiejętności
  • Możliwość rozwoju zawodowego oraz uczestniczenia w szkoleniach
  • Szeroki pakiet socjalny