top
Czy wiesz, że:
  • Jesteśmy drugim co do wielkości producentem piwa w Polsce?
  • Mamy najszersze portfolio marek: Żywiec, Heineken, Desperados, Warka,Tatra , EB,  Specjal, Królewskie, Leżajsk, Brackie oraz wiele nowości np. Dziki Sad?
  • Jesteśmy liderem w branży piwnej w obszarze innowacji i w kategorii premium?
  • Należymy do międzynarodowego koncernu – Grupy Heineken i jesteśmy trzecim co do wielkości rynkiem piwnym w Europie?
  • Codziennie docieramy do ponad 50 000 punktów sprzedaży w całej Polsce?
Przedstawiciel Handlowy ds. kanału nowoczesnego
Miejsce pracy: Łódź, Zgierz, Aleksandrów Łódzki, Konstantynów Łódzki, Pabianice, Brzeziny (pow. wieruszowski), Łask

Twoje zadania:

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

  • Nawiązywanie długofalowych relacji oraz obsługa klientów sieciowych
  • Regularne wizyty w podległych punktach sprzedaży
  • Realizacja wyznaczonych zadań i działań, akcji promocyjnych (centralnych i regionalnych)
  • Egzekucja standardów jakości produktów Grupy Żywiec oraz kontrola i raportowanie ustaleń centralnych
  • Analiza rynku oraz monitorowanie działań konkurencji
  • Optymalne zarządzanie powierzonymi środkami trwałymi i materiałami POS
  • Efektywne wykorzystanie założonego budżetu

Czego poszukujemy:

Od kandydatów oczekujemy:

  • Minimum 3 lata doświadczenia w sprzedaży i obsłudze klienta w branży FMCG
  • Mile widziane doświadczenie we współpracy z kluczowymi klientami
  • Umiejętności analitycznych i negocjacyjnych
  • Dobrej organizacji pracy i zarządzania czasem
  • Znajomości technik sprzedażowych oraz narzędzi z zakresu marketingu i trade marketingu
  • Dobrej znajomości obsługi komputera (szczególnie Excel)
  • Czynne prawo jazdy kat. B

Co możemy Ci zaoferować:

  • Zatrudniamy w oparciu o umowę o pracę
  • Wynagrodzenie podstawowe oraz atrakcyjny system premiowy (40% premii przy realizacji celów na poziomie 100%, maksymalnie aż 48,5% premii)
  • Zapewniamy niezbędne narzędzia pracy (samochód, telefon, tablet)
  • Oferujemy pakiet świadczeń pozapłacowych takich jak: karta sportowa, opieka medyczna - Lux Med, fundusz emerytalny, dofinansowanie do wakacji, świąteczny deputat piwny oraz stypendia naukowe i upominki mikołajkowe dla dzieci pracowników
  • Rozwijamy poprzez szkolenia i programy rozwojowe np. Akademia Sprzedaży Konsultacyjnej, Program Wdrożeniowy dla nowych pracowników
  • Oferujemy atrakcyjne nagrody  w Programie Motywacyjnym "Korona Żywca" np. wyjazdy na mecze, tory wyścigowe, wymianę punktów na nagrody oraz jazda Miniclub
Chcesz rozpocząć z nami zawodową przygodę?
bottom