KIM JESTEŚMY?
POZNAJMY SIĘ BLIŻEJ
Ailleron jest ekspertem w budowaniu wydajnych i innowacyjnych rozwiązań technologicznych. Tworzymy pionierskie produkty dla bankowości, finansów, telekomunikacji oraz hotelarstwa. Zatrudniamy ponad 400 inżynierów. Posiadamy oddziały i biura sprzedażowe w Europie, USA i Australii. Spółka powstała z połączenia Software Mind i Wind Mobile, notowana jest na GPW.
Java Software Developer (AppS)
Miejsce pracy: Kraków
małopolskie
Numer Referencyjny:
Dołącz do zespołu, aby:

Dołącz do zespołu, aby:

• Rozwijać nowe funkcjonalności (ok 55% czasu pracy), a pozostały czas pracy przeznaczać na utrzymanie i spotkania z Klientem

•  Pracować  w międzynarodowym środowisku, w dynamicznym, samo-organizującym się zespole

Wymagania:

Wymagania:

•  Znajomość języka Java 8 na wysokim poziomie, minimum 2-4 lat doświadczenia komercyjnego w programowaniu w języku Java

•  Znajomość Spring, Hibernate

•  Znajomość MySQL lub Oracle

• Znajomość systemów typu Message Broker np. RabbitMQ lub ActiveMQ

• Znajomość GIT lub SVN, Maven

•  Język angielski na poziomie bardzo dobrym

•  Doświadczenie w pracy w metodykach zwinnych

•  Komunikatywność, umiejętność pracy w zespole

• Dokładność, systematyczność oraz umiejętność analitycznego myślenia

A dodatkowo posiadasz:

A dodatkowo posiadasz:

• Znajomość Vaadin Framework lub GWT

• Znajomość baz NoSQL,

• Znajomość systemów typu Message Broker np. Apache Kafka, Debezium, Docker, Docker-Compose,

•Znajomość Jenkins/TeamCity, SonarQube

...to znaczy, że szukamy właśnie Ciebie!

...to znaczy, że szukamy właśnie Ciebie!

 


Międzynarodowy projekt w sektorze usług księgowych dla klienta ze Skandynawii (Finlandia) prowadzony z wykorzystaniem podejścia Agile (SCRUM).

Nasz Klient jest producentem oprogramowania do księgowości – aplikacji webowej dostępnej w modelu SaaS. Firma powstała w 2001 roku i cały czas dynamicznie się rozwija,obecnie współpracuje z około 20 000 firm i 500 biurami księgowymi w Finlandii, Danii, Norwegii i Szwecji. Misją firmy jest tworzenie wydajnego, niezawodnego i prostego w użyciu oprogramowania do księgowości.

Pracujemy wykorzystując SCRUM w 6 osobowych zespołach, gdzie Product Owner jest po stronie klienta. W tym momencie tworzymy kolejny (trzeci), niezależny zespół, do którego poszukujemy osób. Oprócz umiejętności merytorycznych zależy nam na jakości współpracy z Klientem, dlatego cenimy sobie proaktywność, zaangażowanie i komunikatywność ze strony kandydatów.

Software Stack:

Back-end: Java 8
Baza danych: MySQL
Front-end: Vaadin 7.6 (framework zbliżony do GWT)
Testy: JUnit, JBehave
Kontener webowy: Tomcat 8
CI: Team City, Jenkins
Komunikacja i zarządzanie projektem: JIRA, Skype, Flowdock
W projekcie kładziemy duży nacisk na jakość kodu. Narzędzia, których używamy to SonarQube oraz Atlassian Crucible do code review.

 

Aplikuj
Kliknięcie przycisku „Aplikuj” oznacza, że wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych dla potrzeb obecnego jak i przyszłych procesów rekrutacji, prowadzonych przez Software Mind S.A. (spółka z grupy kapitałowej Ailleron S.A.) zgodnie z postanowieniami ustawy z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2002 r., nr. 101, poz. 926 ze zm.). Podanie danych jest dobrowolne, w każdej chwili przysługuje Ci prawo do wglądu do danych, ich poprawiania lub usunięcia. Żądanie usunięcia danych oznacza rezygnację z dalszego udziału w procesach rekrutacji i spowoduje niezwłoczne usunięcie Twoich danych. Jeżeli nie wyrażasz takiej zgody, prosimy, abyś nie klikał tego przycisku.

Kliknięcie przycisku „Wyślij” oznacza, że wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych dla potrzeb obecnego jak i przyszłych procesów rekrutacji, prowadzonych przez Software Mind S.A. (spółka z grupy kapitałowej Ailleron S.A.) zgodnie z postanowieniami ustawy z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2002 r., nr. 101, poz. 926 ze zm.). Podanie danych jest dobrowolne, w każdej chwili przysługuje Ci prawo do wglądu do danych, ich poprawiania lub usunięcia. Żądanie usunięcia danych oznacza rezygnację z dalszego udziału w procesach rekrutacji i spowoduje niezwłoczne usunięcie Twoich danych. Jeżeli nie wyrażasz takiej zgody, prosimy, abyś nie klikał tego przycisku.


CO OFERUJEMY?
POZA CIEKAWYMI PROJEKTAMI?
Sun

NASZE ROZWIĄZANIA DEDYKUJEMY
MILIONOM UŻYTKOWNIKÓW
RÓWNIEŻ TOBIE!