top
Czy wiesz, że:
  • Jesteśmy częścią Grupy Heineken, najbardziej międzynarodowej firmy piwowarskiej na Świecie i jesteśmy notowani na Giełdzie
  • Jesteśmy trzecim co do wielkości rynkiem piwnym w Europie
  • W Polsce zatrudniamy ponad 2 000 pracowników
  • Mamy najszersze portfolio marek: Żywiec, Heineken, Desperados, Warka,Tatra , EB,  Specjal, Królewskie, Leżajsk, Brackie oraz wiele nowości np. Dziki Sad
  • Codziennie docieramy do ponad 50 000 punktów sprzedaży w całej Polsce
  • W branży piwnej liderem w kategorii piw premium i innowacji

W związku z realizacją kilku kluczowych dla sprzedaży projektów rozbudowujemy zespół i poszukujemy osoby na stanowisko:

Project Manager e-commerce/sales support
Miejsce pracy: Warszawa

Twoje zadania:

Zarządzanie projektem wdrożenia z zakresu: systemu dla sprzedaży/platformy e-commerce poprzez:

  • Identyfikację i podział zadań w grupie projektowej
  • Budowę i uzgodnienie szczegółowego planu projektu
  • Zapewnienie i monitoring postępu prac oraz terminowości realizacji harmonogramu
  • Przygotowywanie uzasadnień biznesowych dla projektu bądź "change managements"
  • Identyfikacja szans i ryzyk, skuteczne zarządzanie ryzykami projektowymi dla uniknięcia lub minimalizacji problemów
  • Bliską współpracę z IT Business Partnerem i dostawcami rozwiązań
  • Zapewnienie efektywnej pracy i komunikacji w ramach grupy projektowej
  • Organizację warsztatów i spotkań projektowych – powoływanie merytorycznych zespołów roboczych mających na celu zapewnienie określonych rezultatów prac, zgodnie z zakresem i celem projektu.
  • Rozliczanie finansowe projektów, zarządzanie budżetem
  • Współpracę z centralą Heinekena

Czego poszukujemy:

  • Kilkuletniego, potwierdzonego sukcesami, doświadczenia we wdrażaniu projektów z zakresu sprzedaży, logistyki, operacji
  • Mile widziane z obszaru e-commerce i/lub systemów biznesowych dla Sprzedaży integrujących systemy mobilne, CRM, systemy transakcyjne, hurtownie danychg
  • Znajomości metodyki i narzędzi zarządzania projektami, szczególnie: Agile
  • Bardzo dobrej znajomości języka angielskiego, umożliwiającej swobodną komunikację
  • Mile widziany certyfikat PMI, Prince
  • Wysokich umiejętności analitycznych, pracy pod presją czasu oraz zarządzania rozproszonym zespołem

Co możemy Ci zaoferować:

Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na czas nieokreślony lub kontrakt B2B

W przypadku zatrudnienia  na podstawie umowy o pracę oferujemy:

  • System premiowy uzależniony od wyników indywidualnych i firmowych
  • Pakiet świadczeń pozapłacowych takich jak: karta sportowa, opieka medyczna - Lux Med, fundusz emerytalny, dofinansowanie do wakacji, świąteczny deputat piwny oraz stypendia naukowe i upominki mikołajkowe dla dzieci pracowników
Chcesz rozpocząć z nami zawodową przygodę?
bottom