GRUPA NEUCA

Medical Management S.A., sieć przychodni z wieloletnim doświadczeniem należy do Grupy NEUCA. Grupa działa na styku kluczowych dziedzin zdrowia, co daje wyjątkowe możliwości rozwoju dla firmy i jej pracowników. Jesteśmy ekspertami w wielu ściśle współpracujących w ramach rynku zdrowia branżach: handlu hurtowym, produkcji farmaceutyków, marketingu, logistyce, badaniach klinicznych, telemedycynie, informatyce, reklamie, mediach.

Doświadczenie i kompetencje Grupy NEUCA wykorzystujemy do zbudowania ogólnopolskiej sieci przychodni lekarskich, w których pacjenci będą mieli zapewnione usługi medyczne na najwyższym poziomie – świadczone przez starannie dobraną i kompetentną kadrę medyczną.

W związku z dynamicznym rozwojem naszych usług poszukujemy osoby na stanowisko:

Asystent/ka Stomatologiczny/a

Miejsce pracy: Warszawa
Region: mazowieckie
Numer referencyjny: AS/01

Opis stanowiska

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

  • zgodną z procedurami i aktualnymi wytycznymi obsługę Pacjenta,
  • prowadzenie zapisów Pacjentów w systemie informatycznym i przyjmowanie opłat,
  • współpracę z lekarzem podczas wykonywania usług w tym drobnych zabiegów oraz z pozostałym personelem,
  • samodzielną realizację usług/edukację, zgodnie z posiadanymi kwalifikacjami,
  • przygotowanie stanowiska pracy, dezynfekcję i sterylizację narzędzi,
  • prowadzenie wymaganej dokumentacji medycznej,
  • dbałość o stan magazynowy asortymentu medycznego w Przychodni,
  • przygotowywanie danych do raportów.

Wymagania

Od kandydatów oczekujemy:

  • ukończonej szkoły policealnej publicznej lub niepublicznej, dyplomu Asystentki/Higienistki,
  • orientacji na Pacjenta,
  • wysokiej kultury osobistej,
  • dobrej organizacji pracy własnej, dyspozycyjności.

Oferujemy

Oferujemy:

  • pracę w renomowanej i stabilnej firmie,
  • stałe zatrudnienie i możliwość rozwoju zawodowego,
  • miłą i przyjazną atmosferę,
  • indywidualne uzgodnienia formy zatrudnienia, czasu pracy oraz wynagrodzenia,
  • możliwość skorzystania z pakietu benefitów pozapłacowych.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.