top
Czy wiesz, że:
  • Dział IT Grupy Żywiec świadczy usługi dla ponad 2.000 użytkowników w 5 browarach, Centrali i siłach sprzedaży na terenie całej Polski,
  • Technologia jest naszą pasją, dzięki której wspieramy realizację strategicznych celów Grupy Żywiec,
  • Jesteśmy częścią globalnego działu IT firmy Heineken, współpracując na co dzień z osobami pracującymi w różnych częściach świata,
  • Realizujemy rocznie około 20 projektów informatycznych,
  • Nowe, innowacyjne technologie, zwinne metody pracy, transformacje cyfrowe poszczególnych działów biznesowych Grupy Żywiec to wyzwania, które są dla nas priorytetem.
Specjalista ds. Rozwoju Systemów IT (obszar HR i komunikacji grupowej)
Miejsce pracy: Warszawa

Twoje zadania:

  • Współpracę z kierownikami i użytkownikami biznesowymi w Działach HR i PR w obszarze wykorzystywanych przez nich rozwiązań informatycznych, przede wszystkim: SAP HR i Success Factors , portale informacyjne i społecznościowe,
  • Współpracę z kierownictwem i kluczowymi użytkownikami Grupy Żywiec w obszarze rozwiązań informatycznych wspierających pracę grupową, komunikację, zarządzanie i udostępnianie informacji (m.i. SharePoint 365, Open Text, @Workplace by Facebook),
  • Identyfikację potrzeb, przekładanie wymagań biznesowych na specyfikacje funkcjonalne i techniczne,
  • Proponowanie i wdrażanie rozwiązań biznesowo-informatycznych poprzez udział i kierowanie projektami oraz procesami wdrażania zmian,
  • Współpracę z centralną funkcją IT Heinekena oraz kluczowymi dostawcami w obszarze budowania i konfiguracji rozwiązań.

Czego poszukujemy:

  • Znajomości  systemów i rozwiązań informatycznych dla obszaru HR lub komunikacji, pracy grupowej i zarządzania informacją,
  • Doświadczenia we wdrażaniu rozwiązań informatycznych,
  • Umiejętnośco analitycznej oceny wpływu rozwiązań na całościowe działanie procesu biznesowego (end-to-end) oraz diagnozowania sytuacji awaryjnych,
  • Umiejętności komunikacyjnych, wywierania wpływu, pracy w zespole, pracy pod presją czasu, orientacji na klienta wewnętrznego,
  • Umiejętności i doświadczenia w prowadzeniu projektów (metodyki zwinne lub tradycyjne),
  • Mile widziana znajomość procesów biznesowych występujących w obszarze HR,
  • Mile widziana znajomość i doświadczenie w korzystaniu z platformy Share Point,
  • Znajomości języka angielskiego na poziomie B2/C1.

Co możemy Ci zaoferować:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę oraz niezbędne narzędzia pracy,
  • Pakiet świadczeń pozapłacowych takich jak: karta sportowa, opieka medyczna - Lux Med, fundusz emerytalny, dofinansowanie do wakacji, świąteczny deputat piwny oraz stypendia naukowe i upominki mikołajkowe dla dzieci pracowników,
  • Pracę w ciekawych projektach biznesowo-informatycznych,
  • Współpracę i wymianę doświadczeń w ramach globalnej funkcji IT Heinekena,
  • Możliwość udziału w projektach międzynarodowych oraz  uczestniczenia w globalnych forach współpracy firmy Heineken,
  • Stałe podnoszenie umiejętności i kompetencji IT w ramach programów rozwojowych w Grupie Żywiec i Heineken,
  • Pracę z nowoczesną technologią i rozwiązaniami IT dla biznesu,
  • Korzystanie z interaktywnych, e-learningowych platform szkoleniowych w ramach Heineken Digital Academy,
  • Pracę nad tworzeniem innowacyjnych rozwiązań dla pracowników organizacji XXI wieku.
Chcesz rozpocząć z nami zawodową przygodę?
bottom