top
Czy wiesz, że:
  • Jesteśmy drugim co do wielkości producentem piwa w Polsce?

  • W 2016 roku sprzedaliśmy 11,7 mln hektolitrów piwa osiągając przychody netto na poziomie 2 393 mln złotych?

  • Jesteśmy liderem w branży piwnej w obszarze innowacji i w kategorii premium?

  • Należymy do międzynarodowego koncernu – Grupy Heineken i jesteśmy trzecim co do wielkości rynkiem piwnym w Europie?

  • Innowacyjność jest naszą pasją, dzięki której wspieramy realizację strategicznych celów Grupy Żywiec.

  • Nowe technologie, metody pracy poszczególnych działów biznesowych Grupy Żywiec to wyzwania, które są dla nas priorytetem.
Specjalista ds. Ochrony Danych Osobowych (umowa na czas określony 18 miesięcy)
Miejsce pracy: Warszawa

Twoje zadania:

  • Wsparcie zespołu projektowego w zakresie dostosowania procedur do wymogów ustawy o ochronie danych osobowych oraz RODO,
  • Wsparcie i konsultacje dla wewnętrznych działów  w zakresie projektowania rozwiązań i zapewnienia niezbędnej ochrony dla przetwarzanych danych osobowych w realizowanych operacjach,
  • Prowadzenie szkoleń dla pracowników spółki oraz  ewidencji osób przeszkolonych i  upoważnionych do przetwarzania danych, oraz ewidencji podmiotów zewnętrznych którym powierzono przetwarzanie danych osobowych,
  • Przygotowanie i aktualizacja wymaganych prawem regulaminów, dokumentów wewnętrznych spółki w zakresie zgodności z przyjętym w spółce modelem zarządzania obszarem zapewnienia ochrony danych osobowych,
  • Praktyczne wdrażanie w życie nowych rozwiązań uwzględniających obowiązujące przepisy wewnętrzne i zewnętrzne,
  • Współpracę z organami nadzoru, w tym przygotowanie odpowiedzi na pisma kierowane przez organy oraz udział w prowadzonych w spółce kontrolach,
  • Przygotowanie i realizację wewnętrznych audytów zgodności dla procesów przetwarzania danych osobowych w spółce,
  • Przygotowanie okresowych zestawień i analiz niezbędnych do zarządzania i planowania działań zapewniających zgodność z wymogami w odniesieniu do  zbiorów danych i procesów ich przetwarzania,
  • Udział w zarządzaniu incydentami związanymi z ochroną danych osobowych.

Czego poszukujemy:

  • Znajomości zagadnień z zakresu ochrony danych osobowych, w szczególności nowego rozporządzenia (RODO),
  • Mile widziane doświadczenie i praktyka w stosowaniu prawa z zakresu ochrony danych osobowych,
  • Doświadczenia w prowadzeniu / koordynowaniu projektów,
  • Podstawowej  znajomości zagadnień bezpieczeństwa systemów informatycznych,
  • Zdolności komunikacyjnych, pracy w zespole, pracy pod presją czasu, orientacji na klienta wewnętrznego i zewnętrznego,
  • Dobrej organizacji pracy własnej i umiejętności pracy pod presją czasu.
  • Praktycznej znajomości języka angielskiego (min. poziom B1),
  • Wykształcenia wyższego (preferowane kierunki prawa lub ochrona danych osobowych),
  • Mile widziana znajomość normy ISO 27001.

Co możemy Ci zaoferować:

  • Umowę o pracę na czas określony 18 miesięcy,
  • Atrakcyjny pakiet benefitów pracowniczych (opieka medyczna, dodatek do wakacji, pakiet sportowo-kulturalny, Fundusz Emerytalny, itp.),
  • Niezbędne narzędzia pracy,
  • Pracę przy realizacji ciekawego, kros-funkcyjnego projektu,
  • Współpracę i wymianę doświadczeń w ramach globalnej funkcji Privacy Office  Heinekena,
  • Pracę w nowoczesnym biurze oraz współpracę  w zgranym, zmotywowanym zespole.
Chcesz rozpocząć z nami zawodową przygodę?
bottom