top
Cieśla do zakładów prefabrykacji w Niemczech. Znajomość języka niemieckiego - nie wymagana.
Miejsce pracy:

 Zadania:

  • wykonanie form (szalunków) do produkcji prefabrykatów żelbetowych

Wymagania:

  • znajomość rysunku technicznego
  • doświadczenie w zawodach budowlanych

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie – umowa o pracę
  • wysokie zarobki w euro, wypłacane terminowo
  • urlop wypoczynkowy płatny w euro
  • podatek dochodowy płacony w Niemczech (I klasa podatkowa)
  • pełne ubezpieczenie zdrowotne i emerytalne w ZUS
  • dodatkowe ubezpieczenie od następstw nieszczęśliwych wypadków w Allianz Niemcy

Nasi pracownicy otrzymują bezpłatne:

  • zakwaterowanie,
  • wyjazd i zjazd z kontraktu,
  • dojazdy do pracy,
  • odzież roboczą,
  • narzędzia pracy
  • stałą opiekę polskojęzyczną (meldunek, lekarz, prawnik)

Ponadto pracownicy mogą otrzymać:

  • zwrot podatku w Niemczech
  • świadczenia rodzinne na dzieci (KINDERGELD) w Niemczech.

Osoby zainteresowane powyższą ofertą prosimy o przesłanie aplikacji za pomocą opcji APLIKUJ lub, przesłanie CV na adres e-mail:

praca.niemcy@budimex.pl

Kontakt:
BUDIMEX SA, ul. Wołowska 92a, 60-167 Poznań
+48 618613205  +48 618613271

BUDIMEX S.A, ul. Słowackiego 24, 35-060 Rzeszów
+48 178506858  +48 178506856

BUDIMEX SA, ul. Miłkowskiego 3/702, 30-349 Kraków
+48 122640330

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami

Prosimy o zamieszczenie zgody na wykorzystanie danych osobowych w procesie rekrutacji zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych (Dz. U. 133 poz. 883).

Kliknięcie przycisku „Wyślij” oznacza, że wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych dla potrzeb obecnego jak i przyszłych procesów rekrutacji, prowadzonych przez Budimex S.A. zgodnie z postanowieniami ustawy z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2002 r., nr. 101, poz. 926 ze zm.). Podanie danych jest dobrowolne, w każdej chwili przysługuje Ci prawo do wglądu do danych, ich poprawiania lub usunięcia. Żądanie usunięcia danych oznacza rezygnację z dalszego udziału w procesach rekrutacji i spowoduje niezwłoczne usunięcie Twoich danych. Jeżeli nie wyrażasz takiej zgody, prosimy, abyś nie klikał tego przycisku.

Zobacz nasz profil