top
Czy wiesz, że:
  • Jesteśmy drugim co do wielkości producentem piwa w Polsce?
  • W 2016 roku sprzedaliśmy 11,7 mln hektolitrów piwa osiągając przychody netto
    na poziomie 2 393 mln złotych?
  • Jesteśmy liderem w branży piwnej w obszarze innowacji i w kategorii premium?
  • Należymy do międzynarodowego koncernu – Grupy Heineken i jesteśmy trzecim
    co do wielkości rynkiem piwnym w Europie?
Analityk ds. Sprzedaży
Miejsce pracy: Warszawa

Twoje zadania:

  • regularne przygotowywanie raportów i analiz sprzedaży, monitorowanie wyników – niezbędnych do rozliczeń
  • przygotowywanie oraz rozwój narzędzi analitycznych niezbędnych do realizacji procesu rozliczeń
  • przygotowywanie  rozliczeń wynikających z zadań, aktywności oraz umów i porozumień ustalanych z kontrahentami
  • regularna współpraca z innymi Działami  Firmy (m.in. dział Sprzedaży i Kontrolingu) przy definiowaniu planów i zadań dla Kontrahentów.
  • obsługa reklamacji dotyczących rozliczeń – zgłaszanych przez Kontrahentów, jak i osoby z Firmy odpowiedzialne za współpracę z nimi
  • wyjaśnianie niezgodności rozliczeń z Klientem wewnętrznym i zewnętrznym
  • bieżący monitoring procesu rozliczeń

Czego poszukujemy:

  • wyższego wykształcenie (kierunek: metody ilościowe, matematyka, ekonomia i pokrewne)
  • mile widziane doświadczenie w obszarze rozliczeń i analiz w branży FMCG
  • mile widziana umiejętność pracy z wykorzystaniem hurtowni danych lub innych (niż Excel) narzędzi analitycznych
  • bardzo dobrej znajomość MS Excel oraz podstawowej znajomość MS Access
  • rozwiniętych umiejętności analitycznych
  • zdolności do rozwiązywania sytuacji problematycznych
  • umiejętności nawiązywania relacji oraz samodzielności w realizacji zadań
  • zdolności koncentracji na szczegółach, wytrwałości oraz rzetelności w trakcie przygotowywania analizy
  • otwartości na zmiany i chęci dostosowania się do dynamicznego środowiska
  • umiejętności pracy w zespole

Co możemy Ci zaoferować:

  • umowę o pracę na czas określony 1 roku
  • atrakcyjny pakiet benefitów pracowniczych (opieka medyczna, dodatek do wakacji, pakiet sportowo-kulturalny, Fundusz Emerytalny itp)
  • niezbędne narzędzia pracy
  • pracę w ciekawym środowisku i dużą różnorodność zadań
Chcesz rozpocząć z nami zawodową przygodę?
bottom