GRUPA NEUCA

Obecnie do naszego zespołu w ramach jednej ze spółek poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Trener Sprzedaży

Region: kujawsko-pomorskie

Opis stanowiska

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

  • przygotowywanie i przeprowadzanie szkoleń z zakresu wiedzy produktowej i oferty handlowej dla pracowników mobilnych Pionu Sprzedaży;
  • wsparcie w adaptacji nowo zatrudnianych pracowników mobilnych,
  • współtworzenie i wsparcie we wdrażaniu nowych elementów oferty;
  • rozwój, opracowywanie i wdrażanie narzędzi, usług i serwisów świadczonych przez pracowników mobilnych Pionu Sprzedaży na rzecz klientów;
  • współpracę z osobami zarządzającymi strukturami mobilnymi w zakresie wdrożeń i rozwoju kompetencji podległych pracowników;
  • superwizje szkoleń oraz treningów prowadzonych przez innych pracowników Pionu Sprzedaży,
  • współudział w tworzeniu oraz wdrażanie standardów pracy pracowników mobilnych,
  • badanie i raportowanie efektywności podejmowanych działań.

Wymagania

Od kandydatów oczekujemy:

  • doświadczenia w pisaniu i prowadzeniu szkoleń oraz coachingów dla działów sprzedaży,
  • charyzmy w działaniu i nastawienia na realizację celów,
  • praktycznej znajomości technik sprzedaży,
  • komunikatywności, umiejętność autoprezentacji i pracy z grupą,
  • biegłej znajomość pakietu MS Office (w szczególności PowerPoint),
  • dyspozycyjności w zakresie podróży służbowych na obszarze kilku województw (niezbędne czynne prawo jazdy kat. B),
  • ukończony kurs trenerski i/lub coachingowy będzie stanowił dodatkowy atut,
  • mile widziana znajomość rynku farmaceutycznego i/lub doświadczenie w pracy na stanowiskach związanych ze sprzedażą.

Oferujemy

Oferujemy:

  • możliwość dołączenia do lidera rynku wyznaczającego nowe trendy,
  • realny udział w kształtowaniu rynku zdrowia w Polsce,
  • szansę na wykorzystanie i rozwijanie swojego potencjału,
  • szerokie pole do proponowania nowych rozwiązań,
  • dużą samodzielność w działaniu,
  • potrzebne narzędzia pracy.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.