top
Czy wiesz, że:
  • Dział Operacyjne Wsparcie Sprzedaży świadczy usługi dla ponad 600 użytkowników w Dziale Sprzedaży i funkcjach wspierających sprzedaż w całej Polsce
  • Prowadzimy projekty w dziale Sprzedaży oraz uczestniczymy w projektach sprzedażowych i cross-funkcyjnych
  • Wdrażamy nowe technologie w dziale sprzedaży by ułatwiać i usprawniać pracę w dziale
  • Nowe technologie, innowacje i transformacja cyfrowa są naszym hobby
Specjalista ds. Wsparcia Procesów Sprzedażowych
Miejsce pracy: Katowice

Twoje zadania:

  • Analiza wymagań biznesowych i umiejętna ich implementacja w procesach i systemach informatycznych
  • Wdrażanie i sugerowanie nowych funkcjonalności w procesach dla sił sprzedaży i funkcji wspierających sprzedaż
  • Uczestnictwo w projektach komercyjnych w obszarach dedykowanych dla procesów sprzedażowych lub funkcji wspierających sprzedaż
  • Współpraca z klientami wewnętrznymi i zewnętrznymi w procesach dla sił sprzedaży i funkcji wspierających
  • Kompleksowe wsparcie i utrzymanie procesów biznesowych w systemie (obsługa zgłoszeń, incydenty itp.)
  • Uczestnictwo w projektowaniu procesów biznesowych
  • Przygotowywanie kompletnej dokumentacji dla nowych rozwiązań (RFC), testowanie, przygotowanie odpowiednich uprawnień i wdrażanie produkcyjne
  • Przygotowywanie środowiska raportowego dla procesów dla sił sprzedaży i funkcji wspierających sprzedaż
  • Prowadzenie szkoleń z obsługi procesów biznesowych w systemie, przygotowywanie instrukcji dla użytkowników
  • Bezpośredni kontakt z BPO, Kluczowymi Użytkownikami i IT

Czego poszukujemy:

  • Minimum 2-letniego doświadczenia w funkcjach wspierających sprzedaż od strony systemów (preferowane z branży FMCG)
  • Wykształcenia wyższego
  • Dobrej znajomości procesów biznesowych i/lub funkcjonalności systemowych dedykowanych dla sił sprzedażowych i funkcji wspierających
  • Zdolności analitycznego myślenia
  • Dobrej znajomości pakietu MS Office (w szczególności Excel)
  • Mile widziana znajomość systemów SAP CRM lub SAP ECC lub SAP BI
  • Mile widziana znajomość języka angielskiego na poziomie B1/B2
  • Zorientowanie na klienta wewnętrznego i zewnętrznego
  • Kreatywności, zaangażowania, umiejętności wychodzenia z inicjatywą, umiejętności niestandardowego i innowacyjnego realizowania zadań
  • Efektywnej organizacji pracy, zdolności do samodzielnej realizacji zadań, umiejętności pracy pod presją czasu i wyniku
  • Umiejętność pracy w zespole

Co możemy Ci zaoferować:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na czas określony 18 miesięcy
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Pakiet świadczeń pozapłacowych takich jak: karta sportowa, opieka medyczna, fundusz emerytalny, dofinansowanie do wakacji, świąteczny deputat piwny oraz stypendia naukowe i upominki mikołajkowe dla dzieci pracowników
  • Ciekawą pracę w młodym i dynamicznym zespole
  • Prace pełną nowych wyzwań
  • Stałe podnoszenie umiejętności i kompetencji
Chcesz rozpocząć z nami zawodową przygodę?
bottom