top
Czy wiesz, że:
  • Browary Grupy Żywiec regularnie otrzymują nagrody „Doskonałość TPM” – Japońskiego Instytutu za najbardziej efektywne rozwiązania produkcyjne i zajmują czołowe miejsca w rankingach browarów Grupy Heineken.
  • Jesteśmy drugim co do wielkości producentem piwa w Polsce. Mamy 5 browarów w takich lokalizacjach jak: Żywiec, Warka, Elbląg, Leżajsk i Cieszyn. Zatrudniamy w nich blisko 1 000 pracowników.
  • W swoim portfolio mamy takie marki jak: Żywiec, Heinkenen, Desperados, Paulaner, Warka, Tatra, EB, Specjal, Leżajsk, Brackie, Królewskie czy Dziki Sad.
  • Browar w Warce dysponuje nowoczesną linią produkcyjną - posiadamy jedną z największych kadzi filtracyjnych w Europie,  jako pierwsi na świecie wdrożyliśmy  filtrację membranową, nasze linie rozlewnicze są nowoczesne i wydajne
Operator na dziale rozlewu piwa
Miejsce pracy: Elbląg

Twoje zadania:

  • Obsługa maszyn i urządzeń w dziale rozlewu piwa.
  • Utrzymanie sprawności technicznej maszyn i urządzeń poprzez bieżącą inspekcję, czyszczenie i smarowanie.
  • Stały monitoring procesu technologicznego zgodnie ze standardami jakościowymi, kontrola parametrów pracy maszyn.
  • Uczestnictwo w pracach związanych z utrzymaniem ruchu.
  • Uczestnictwo i/lub prowadzenie zespołów poprawy.

Czego poszukujemy:

  • Wykształcenie średnie o profilu technicznym.
  • Podstaw wiedzy, doświadczenia lub zainteresowań w zakresie urządzeń technicznych, elektrycznych.
  • Znajomości podstaw pakietu MS Office i obsługi komputera.
  • Dobrej organizacji pracy, zaangażowania, sumienności, umiejętności pracy w grupie.
  • Gotowości do nauki i przestrzegania standardów produkcji FMCG, ze szczególnym uwzględnieniem zasad bezpieczeństwa.
  • Mile widziane uprawnienia SEP (gr. E1,E2).
  • Mile widziane doświadczenie doświadczenie pracy w dziale produkcji lub utrzymania ruchu branży FMCG.
  • Gotowość do pracy w systemie 4-brygadowym.

Co możemy Ci zaoferować:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.
  • Wynagrodzenie podstawowe oraz system premiowy (premia miesięczna, 2 premie świąteczne i premia roczna).
  • Pakiet świadczeń pozapłacowych takich jak: opieka medyczna, fundusz emerytalny, dofinansowanie do wakacji, świąteczny deputat piwny oraz stypendia naukowe dzieci pracowników.
  • Pracę w dziale o wysokim stopniu automatyzacji procesów technologicznych.
  • Możliwość rozwoju i awansu w ramach struktur firmy.
Chcesz rozpocząć z nami zawodową przygodę?
bottom