top
Czy wiesz, że:

  • Browary Grupy Żywiec regularnie otrzymują nagrody „Doskonałość TPM” – Japońskiego Instytutu za najbardziej efektywne rozwiązania produkcyjne i zajmują czołowe miejsca w rankingach browarów Grupy Heineken.
  • Jesteśmy drugim co do wielkości producentem piwa w Polsce. Mamy 5 browarów w takich lokalizacjach jak: Żywiec, Warka, Elbląg, Leżajsk i Cieszyn. Zatrudniamy w nich blisko 1 000 pracowników.
  • W swoim portfolio mamy takie marki jak: Żywiec, Heinkenen, Desperados, Paulaner, Warka, Tatra, EB, Specjal, Leżajsk, Brackie, Królewskie czy Dziki Sad.
  • Browar w Warce dysponuje nowoczesną linią produkcyjną - posiadamy jedną z największych kadzi filtracyjnych w Europie,  jako pierwsi na świecie wdrożyliśmy  filtrację membranową, nasze linie rozlewnicze są nowoczesne i wydajne
Specjalista ds. Lean Manufacturing (metodologia TPM)
Miejsce pracy: Warka

Twoje zadania:

  • Inicjowanie, organizacja, koordynacja, i wspieranie działań mających na celu optymalizację procesów produkcyjnych i logistycznych w Browarze zgodnie z metodologią TPM
  • Prowadzenie szkoleń wewnętrznych dla pracowników oraz budowanie kultury lean`owej w zakładzie
  • Prowadzenie zespołów projektów mających na celu eliminowanie strat, redukowanie kosztów i zwiększenie wydajności procesów
  • Przeprowadzanie audytów wewnętrznych systemu
  • Inicjowanie i promowanie wymiany/wdrażania dobrych praktyk między browarami w Grupie Heineken
  • Audytowanie browarów Heinekena, w różnych częściach świata (kilka wyjazdów rocznie)
  • Przygotowywanie i analiza raportów TPM zgodnie z obowiązującymi standardami
  • Raportowanie bezpośrednio do Dyrektora Browaru

Czego poszukujemy:

  • Wykształcenia wyższego o profilu technicznym,
  • Wiedzy na temat narzędzi i metod Zarządzania Produktywnością/ Wydajnością Procesów i Organizacji  (WCOM,TPM, Kaizen, 6 Sigma itp.)
  • Ogólnej znajomości procesów produkcyjnych
  • Otwartości na zmianę, zaangażowania
  • Dobrych umiejętności komunikacyjnych i  pracy w zespole, z różnymi typami osobowości
  • Bardzo dobrej znajomości Ms Excel,
  • Umiejętności budowania dobrych relacji międzyludzkich i pracy zespołowej
  • Znajomości metodologii zarządzania projektami
  • Doświadczenia w prowadzeniu projektów i zarządzaniu zespołem badawczym - podczas pracy zawodowej lub w trakcie studiów
  • Dobrej znajomości języka angielskiego (pozwalającej na współpracę i komunikację w środowisku międzynarodowym)

Co możemy Ci zaoferować:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę i pracę w systemie jednozmianowym
  • Premię miesięczną i świąteczną (2 razy w roku)
  • Pakiet świadczeń pozapłacowych takich jak: karta sportowa, opieka medyczna - Lux Med, fundusz emerytalny, dofinansowanie do wakacji, świąteczny deputat piwny oraz stypendia naukowe i upominki mikołajkowe dla dzieci pracowników
  • Pracę w zakładzie produkcyjnym o wysokim stopniu automatyzacji procesów technologicznych i wdrożonej kultury TMP-owej
  • Realne możliwości rozwoju zawodowego w łańcuchu dostaw (dwie osoby, które wcześniej pracowały w tej roli otrzymały awans wewnętrzny)
Chcesz rozpocząć z nami zawodową przygodę?
bottom