top
Czy wiesz, że:
  • Jesteśmy drugim co do wielkości producentem piwa w Polsce. Mamy 5 browarów i zatrudniamy ok 2 000 pracowników. Należymy do międzynarodowego koncernu – Grupy Heineken.
  • Jesteśmy producentem takich marek jak: Żywiec, Heineken, Desperados, EB, Warka, Leżajsk, Dziki Sad, Specjal, Królpewskie, Tatra oraz sponsorem najlepszych wydarzeń muzycznych: Opener, Męskie Granie EB Hel Spot czy Party Challange by Desperados.
  • Centrum Logistycznej Obsługi Klienta w Katowicach planuje dostawy do odbiorców w całej Polsce, realizowane ze wszystkich naszych Browarów i magazynów dystrybucyjnych. Oprócz Działu Logistyki, w Katowicach funkcjonują również: Dział Planowania Transportu, Administracja Sprzedaży, Dział Reklamacji oraz Dział Rozwoju Logistycznej Obsługi Klienta.
Inspektor ds. Obsługi Logistycznej Klienta
Miejsce pracy: Katowice

Twoje zadania:

  • Odpowiedzialność za całościową współpracę z klientem tj. procesowanie zamówień, planowanie dostaw, kontrola dostępności produktów, interwencje w przypadku nieplanowanych zdarzeń, obsługa ruchu telefonicznego dla dedykowanego działu,
  • Przestrzeganie procedur wewnętrznych, uwzględnianie kosztów związanych z procesowaniem zleceń, optymalizacja dostaw
  •  Współpraca z działami: planowania transportu, zarządzania zapasami, finansów i reklamacji

Czego poszukujemy:

  • Wykształcenia min. średniego
  • Doświadczenia w obsłudze klienta lub obszarze logistyki/spedycji/transportu
  • Umiejętności pracy pod presją czasu  i szybkiego przyswajania wiedzy
  • Umiejętności analitycznego myślenia oraz rozwiązywania problemów
  • Doświadczenia w pracy w obszarze logistyki i znajomości systemu SAP - mile widziane

Co możemy Ci zaoferować:

  • Zatrudniamy w oparciu o umowę o pracę, na zastępstwo
  • Wdrożenie polegające na szkoleniu z zakresu systemów, polityk, poznaniu procesów warzenia piwa i transportu w browarze
  • Atrakcyjny pakiet świadczeń pozapłacowych takich jak: karta sportowa, opieka medyczna - Lux Med, dofinansowanie do wakacji oraz świąteczny deputat piwny.
Chcesz rozpocząć z nami zawodową przygodę?
bottom