top
Czy wiesz, że:
  • Jesteśmy liderem w kategorii piw premium i innowacji
  • Nie ustajemy w zwiększaniu atrakcyjności naszych produktów poprzez działania aktywacyjne i promocyjne
  • Z sukcesem łączymy tradycje piwowarskie z nowoczesną wiedzą techniczną.
  • Jesteśmy częścią globalnego świata Heinekena
Demand Planner
Miejsce pracy: Warszawa

Twoje zadania:

  • Prognozowanie sprzedaży w ujęciu tygodniowym i miesięcznym na poziomie produktu włączając promocje i nowe produkty w horyzoncie 18 miesięcy
  • Prowadzenie procesu prognozowania sprzedaży poprzez współpracę z działami sprzedaży, marketingu oraz finansów
  • Analiza faktycznej sprzedaży, działań promocyjnych, trendów celem wypracowania wiarygodnych prognoz sprzedaży
  • Doskonalenie procesu prognozowania, z wykorzystaniem narzędzi i metodologii TPM
  • Cykliczne monitorowanie i raportowanie wyników jakości prognoz

Czego poszukujemy:

  • Doświadczenia na stanowisku o podobnym profilu w środowisku FMCG
  • Doświadczenia w analizach biznesowych
  • Mile widziana znajomość procesu biznesowych w obszarze S&OP
  • Zaawansowanych umiejętności obsługi pakietu MS Office oraz zintegrowanych systemów MRPII
  • Znajomości języka angielskiego na poziomie min. B2
  • Kreatywności i innowacyjności
  • Motywacji do samodoskonalenia i samorozwoju
  • Rozwiniętych zdolności komunikacyjnych oraz umiejętności pracy w zespole i wywierania wpływu
  • Umiejętności pracy w dynamicznie zmieniającym się środowisku oraz rozwiniętej orientacji na klienta wewnętrznego

Co możemy Ci zaoferować:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę oraz niezbędne narzędzia pracy
  • Pakiet świadczeń pozapłacowych takich jak: karta sportowa, opieka medyczna, fundusz emerytalny, dofinansowanie do wakacji, świąteczny deputat piwny oraz stypendia naukowe i upominki mikołajkowe dla dzieci pracowników
  • Pracę w ciekawych, kros-funkcyjnych projektach
  • Współpracę i wymianę doświadczeń w ramach Global Planning Heinekena
  • Stałe podnoszenie umiejętności i kompetencji funkcyjnych i przywódczych w ramach programów rozwojowych
  • Korzystanie z interaktywnych, e-learningowych platform szkoleniowych w ramach Heineken Digital Academy
Chcesz rozpocząć z nami zawodową przygodę?
bottom