W DreamLabie kształtujemy rzeczywistość i przyszłość mediów. Codziennie przekraczamy granice, bo wiemy, że to właśnie tam dzieje się prawdziwa magia. Mamy odwagę, aby robić rzeczy pionierskie. Tworzymy rozwiązania, które znacząco wpływają na sposób, w jaki ludzie korzystają z Internetu.

Specjalista SAP FI/CO

Miejsce pracy: Warszawa
Region: mazowieckie

Opis stanowiska

Do głównych obowiązków będzie należało:

  • Wsparcie procesów biznesowych realizowanych w systemie SAP w obszarach funkcjonalnych finansów i kontrolingu
  • Współpracą z innymi członkami zespołu, działami w firmie oraz z zewnętrznymi firmami

Wymagania

Wymagania:

  • Min. 2 lata doświadczenia we wsparciu klienta w obszarze SAP FI/CO lub udział w projektach wdrożeniowych w obszarze FI/CO;
  • Znajomość modułu SAP FI/CO;
  • Znajomość języka angielskiego;
  • Umiejętność pracy w zespole;
  • Znajomość podstawowych procesów finansowo-kontrolingowych
  • Dobra organizacja pracy własnej
  • Mile widziana - podstawowa znajomości ABAP oraz EDI

Oferujemy

Oferujemy:

  • Umowa o pracę (na zastępstwo) lub B2B
  • Pracę dla najbardziej rozpoznawalnych marek mediowych w Polsce
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Pakiet świadczeń socjalnych dostosowany do indywidualnych potrzeb
  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia i osiąganych efektów