GRUPA NEUCA

Obecnie do naszego zespołu w Grupie NEUCA poszukujemy osoby na stanowisko:

Kierownik Dostarczania Rozwiązań IT

Miejsce pracy: Toruń
Region: kujawsko-pomorskie
Numer referencyjny: KDRI/10

Opis stanowiska

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

  • planowanie zapotrzebowania na zasoby (ludzie i technologiczne)
  • współpracę z klientem wewnętrznym zgodnie ze strukturą portfelową
  • opracowanie i utrzymanie harmonogramu prac IT,
  • koordynację prac zespołów i dostawców IT
  • stworzenie warunków do efektywnej pracy zespołu projektowego IT
  • współpracę z innymi jednostkami Grupy w ramach realizacji zleceń zmian i projektów
  • zarządzanie zmianą w projekcie w ramach prac IT,
  • koordynację postępowań zakupowych IT,
  • analizę ryzyk technologicznych, wsparcie rozwiązywania problemów,
  • budowanie i utrzymywanie dokumentacji projektowej,
  • raportowanie postępów prac.

Wymagania

Oczekujemy:

  • wiedzy i doświadczenia projektowego z naciskiem na projekty bazodanowe z wykorzystaniem Microsoft SQL Server,
  • znajomości zagadnień obsługiwania bardzo dużych zbiorów danych (VLDB) tj. powyżej 1TB,
  • umiejętności planowania i egzekwowania powierzonych zadań,
  • umiejętności analitycznego myślenia
  • wysokiej orientacji na cel,
  • komunikatywności i umiejętności pracy w zespole,
  • zdolność szybkiego reagowania na pojawiające się zmiany.

Oferujemy

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w prestiżowej branży,
  • odpowiedzialną oraz pełną wyzwań pracę,
  • samodzielność i odpowiedzialność w zakresie realizowanych zadań,
  • pakiet benefitów pozapłacowych (opieka medyczna, karta sportowa).

Zainteresowane osoby prosimy o wysłanie dokumentów aplikacyjnych za pomocą przycisku APLIKUJ.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.