top
Czy wiesz, że:

  • Jesteśmy liderem w kategorii piw premium i innowacji
  • Sponsorem najlepszych wydarzeń muzycznych: Opener, Męskie Granie, Live Music Festival, EB Hel Spot, Party Challange by Desperados i wielu innych
  • Jesteśmy częścią Grupy Heineken, najbardziej międzynarodowej firmy piwowarskiej
  • Tworzymy kultowe reklamy, a nasze browary należą do najoszczędniejszych w całej Grupie Heineken
  • Oferujemy program rozwojowy dla młodych talentów - Praktyki Letnie i Program Stażowy w naszym biurze głównym w Warszawie i browarach
Program Ambasadorski
Miejsce pracy: Warszawa

Twoje zadania:

  • Współpracując z NAMI będziesz otrzymywał wynagrodzenie miesięczne
  • Dla najlepszych Ambasadorów przewidujemy dodatkowe nagrody np. bilety na festiwale muzyczne, których jesteśmy sponsorem
  • Otrzymasz deputat piwny przysługujący każdemu pracownikowi Grupy Żywiec
  • Poznasz jak działa międzynarodowa organizacja
  • Zwiedzisz browar
  • Zadamy o Twój rozwój poprzez szkolenia
  • Po zakończonym programie otrzymasz referencje
  • Będziesz miał możliwość wzięcia udziału w skróconym procesie rekrutacyjnym do praktyk letnich i programu stażowego w ramach Warzelni Talentów

Czego poszukujemy:

Projekty, za które będziesz odpowiedzialny/a:

  • Promocja praktyk letnich i programu stażowego w środowisku akademickim i social media
  • Organizowanie eventów na uczelni (warsztaty, wizyty w browarze, konkursy, standy na uczelniach, dni kariery i akcje promujące GŻ), które nam zarekomendujesz
  • Kontakt z organizacjami studenckimi i biurami karier – będziesz przedstawicielem Grupy Żywiec
  • Promowanie Grupy Żywiec na targach pracy
  • Współpraca z managerami Grupy Żywiec i Koordynatorem Programu Ambasador przy opracowywaniu formy i kontentu warsztatów

Co możemy Ci zaoferować:

Poszukujemy:

  • Studenta od II do IV roku studiów dziennych jednej z następujących uczelni: Szkoła Główna Handlowa, Uniwersytet Warszawski, Politechnika Warszawska, Politechnika Śląska, Politechnika Gdańska, Politechnika Lubelska
  • Umiejętności organizacyjnych i przedsiębiorczości
  • Zaangażowania i pro aktywności
  • Kreatywności i poszukiwania niestandardowych rozwiązań
  • Praktycznej znajomości social media
  • Doświadczenia w organizowaniu eventów, wyjazdów
  • Prowadzisz fanpage lub działasz w jakiejś organizacji– to będzie Twój dodatkowy atut!
Chcesz rozpocząć z nami zawodową przygodę?

Na Twoje CV czekamy do 24 listopada

bottom