Dołącz do nas!

Miejsce pracy: Warszawa
Region: mazowieckie

Wymagania

Witamy serdecznie!

Cieszymy się, że chcesz do nas dołączyć! Jeżeli obecnie nie prowadzimy procesu rekrutacyjnego na stanowisko, którym byłbyś zainteresowany, zapraszamy do złożenia aplikacji poprzez wypełnienie poniższego formularza. Twoje CV trafi do naszej bazy kandydatów a my skontaktujemy się z Tobą, jeżeli Twoje kwalifikacje będą zgodne z wymaganiami stanowiska, na które prowadzony będzie projekt rekrutacyjny.

W trakcie wypełniania formularza prosimy o dołączenie pliku z CV (wraz z klauzulą o zgodzie na przetwarzania danych osobowych) oraz udzielenie odpowiedzi na kilka pytań.

Pozdrawiamy,

Dział HR Coty Polska Sp. z o.o.

„Administratorem dobrowolnie podanych danych osobowych jest Coty Polska sp. z o.o., z siedzibą w Warszawie (02-672) przy ul. Domaniewskiej 34a. Dane osobowe zawarte w Państwa dokumentach aplikacyjnych będą przetwarzane w celu archiwizacyjnym i w celu wykorzystania w przyszłych rekrutacjach. Pani/Pana dane mogą być udostępniane wyłącznie podmiotom upoważnionym na podstawie przepisów prawa. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania”