Starszy Analityk Finansowy ds. Planowania Finansowego i Raportowania EE

Miejsce pracy: Warszawa
Region: mazowieckie

Opis stanowiska

Główne obowiązki Pracownika:

  1. Przygotowywanie bieżących forecast’ów (np. monthly health check) wraz z ich raportowaniem do HFM.
  2. Analizy odchyleń od planów i forecast’ów.
  3. Wsparcie CFO w zakresie koordynacji przygotowania planów rocznych oraz ich aktualizacji.
  4. Techniczna obsługa procesu planowanie i budżetowania (bazy danych, formatki, obieg dokumentów).
  5. Przeprowadzanie procesu zamknięcia miesiąca: analizy i raporty miesięczne, wpisy korygujące.
  6. Przygotowywanie raportów analitycznych oraz rekomendacji dla General Manager EE Professional Beauty.
  7. Bieżące raportowanie sprzedaży oraz przygotowywanie zestawień danych o wykonaniu celów.
  8. Miesięczne i kwartalne raportowanie sprzedaży, dystrybucji, stanu zapasów i innych wskaźników biznesowych dla regionalnych grup dystrybutorów.
  9. Zapewnienie wsparcia lokalnym użytkownikom z zakresu Microstrategy, HFM, Ariba, SAP oraz innych systemów IT.
  10. Współpraca i wsparcie w ramach działu Finansowego.
  11. Współpraca z centralnymi działami planowania (FP&A) oraz księgowości i raportowania (custodians).
  12. Współpraca z pozostałymi regionalnymi grupami dystrybutorów (CIS, MEA, Asia, LA).

Wymagania

Oczekiwania:

  • 2-3 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku
  • Wyższe wykształcenie w dziedzinie finansów, księgowości, zarządzania lub ekonomii
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Biegła znajomość obsługi MS Office (zwłaszcza Excel)
  • Bardzo dobre zdolności analityczne – umiejętność analizy, wyciągania wniosków i rekomendacji
  • Umiejętność pracy z bazami danych
  • Wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne
  • Inicjatywa, pomysłowość i samodzielność w poszukiwaniu rozwiązań
  • Umiejętność planowania i organizacji pracy własnej
  • Znajomość systemu SAP będzie dodatkowym atutem

„Administratorem dobrowolnie podanych danych osobowych jest Coty Polska sp. z o.o., z siedzibą w Warszawie (02-672) przy ul. Domaniewskiej 34a. Dane osobowe zawarte w Państwa dokumentach aplikacyjnych będą przetwarzane w celu przeprowadzenia rekrutacji, a po wyrażeniu zgody w celach archiwizacyjnych i/lub przyszłych rekrutacji. Pani/Pana dane mogą być udostępniane wyłącznie podmiotom upoważnionym na podstawie przepisów prawa. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.”