CATEGORY MANAGER

Miejsce pracy: Warszawa
Region: mazowieckie

Opis stanowiska

Opis stanowiska:

  • Zarządzanie działaniami Category Management dla powierzonych kategorii
  • Przygotowywanie rekomendacji asortymentowych oraz planogramów we współpracy z Działem Marketingu i Sprzedaży
  • Tworzenie i aktualizowanie standardów merchandisingowych dla podległej kategorii
  • Aktywny udział w warsztatach / spotkaniach z klientami
  • Analiza efektywności wprowadzonych zmian w asortymencie u klientów
  • Poszukiwanie nowych rozwiązań z Catman dla kategorii
  • Bieżąca współpraca z Działem Sprzedaży, Marketingu, Rozwoju Biznesu

Wymagania

Wymagania:

  • 3 - letnie doświadczenie na podobnym stanowisku w firmie z branży FMCG
  • Doświadczenie w samodzielnym zarządzaniu projektami Catman
  • Praktyczne doświadczenie w pracy z klientami (sieci KA)
  • Wysoko rozwinięte zdolności analitycznego myślenia i wyciągania wniosków, umiejętności komunikacyjne oraz pracy zespołowej
  • Umiejętność organizacji pracy własnej, planowania i prowadzenia kilku projektów jednocześnie
  • Samodzielność w działaniu oraz umiejętność podejmowania decyzji
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (swobodna komunikacja, tworzenie prezentacji)
  • Biegła znajomość MS Office, Nielsen Answers

„Administratorem dobrowolnie podanych danych osobowych jest Coty Polska sp. z o.o., z siedzibą w Warszawie (02-672) przy ul. Domaniewskiej 34a. Dane osobowe zawarte w Państwa dokumentach aplikacyjnych będą przetwarzane w celu przeprowadzenia rekrutacji, a po wyrażeniu zgody w celach archiwizacyjnych i/lub przyszłych rekrutacji. Pani/Pana dane mogą być udostępniane wyłącznie podmiotom upoważnionym na podstawie przepisów prawa. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.”