Asystent/tka działu marketingu klienckiego

Miejsce pracy: Warszawa
Region: mazowieckie

Opis stanowiska

ZAKRES OBOWIĄZKÓW

  • Wsparcie Działu Customer Marketingu w realizacji bieżących zadań
  • Współpraca z działem sprzedaży i marketingu przy rekomendacji poszczególnych działań mających na celu wzmocnienie pozycji firmy w kategorii
  • Przygotowywanie analiz i raportów dotyczących kategorii w kanale

Wymagania

WYMAGANIA

  • Student ostatnich lat studiów lub absolwent (pełna dyspozycyjność)
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku – mile widziane
  • Zdolność analitycznego myślenia i wyciągania wniosków
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Dobra organizacja pracy własnej, umiejętność planowania i ustalania priorytetów
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (tworzenie prezentacji i ich prezentowanie)
  • Biegła znajomość MS Office, Excel, Power Point,
  • Zainteresowanie branżą FMCG/ rynkiem kosmetycznym
  • Motywacja i pasja w działaniu

„Administratorem dobrowolnie podanych danych osobowych jest Coty Polska sp. z o.o., z siedzibą w Warszawie (02-672) przy ul. Domaniewskiej 34a. Dane osobowe zawarte w Państwa dokumentach aplikacyjnych będą przetwarzane w celu przeprowadzenia rekrutacji, a po wyrażeniu zgody w celach archiwizacyjnych i/lub przyszłych rekrutacji. Pani/Pana dane mogą być udostępniane wyłącznie podmiotom upoważnionym na podstawie przepisów prawa. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.”