top
Czy wiesz, że:
  • Dział IT Grupy Żywiec świadczy usługi dla ponad 2.000 użytkowników na w browarach, HQ i siłach sprzedaży na terenie całej Polski
  • Technologia jest naszą pasją, dzięki której wspieramy realizację strategicznych celów Grupy Żywiec
  • Jesteśmy częścią globalnej funkcji IT całego Heinekena
  • Realizujemy rocznie około 20 projektów informatycznych
  • Nowe technologie, metody pracy agile, transformacje cyfrowe poszczególnych działów biznesowych Grupy Żywiec to wyzwania, które są dla nas priorytetem
Specjalista ds. Rozwoju Systemów IT - działy HR, komunikacji i pracy grupowej oraz sprzedaży i innowacji
Miejsce pracy: Warszawa

Twoje zadania:

  • Wspieranie transformacji cyfrowej w rożnych obszarach organizacji
  • Współpracę z kierownikami i użytkownikami biznesowymi w odpowiednich działach w zakresie wykorzystywanych przez nich rozwiązań informatycznych
  • Identyfikację potrzeb, przekładanie wymagań biznesowych na specyfikacje funkcjonalne i techniczne
  • Proponowanie i wdrażanie rozwiązań biznesowo informatycznych poprzez udział i koordynowanie prac projektowych oraz wdrażanie zmian
  • Współpracę z globalnym partnerem IT Heinekena w obszarze dostarczania rozwiązań,
  • Aktywne poszukiwanie innowacji z obszaru technologii IT, szukanie metod ich zastosowania we wszystkich funkcjach organizacji
  • Współpraca i koordynacja działań dostawców oraz odpowiednich działów, IT i innych funkcji wspierających

Czego poszukujemy:

  • Doświadczenia na podobnym stanowisku po stronie dostawcy rozwiązań IT lub klienta wewnętrznego dla obszaru HR, PR, sprzedaży lub marketingu
  • Doświadczenia we wdrażaniu i koordynowaniu projektów (metody agile i tradycyjne)
  • Znajomości innowacji cyfrowych i trendów technologicznych
  • Umiejętności oceny wpływu rozwiązań na całościowe działanie procesu biznesowego (end-to-end) oraz diagnozowania sytuacji awaryjnych
  • Rozwiniętych zdolności komunikacyjnych, umiejętności pracy w zespole, wywierania wpływu, pracy pod presją czasu, orientacji na klienta wewnętrznego
  • Kreatywności i innowacyjności, motywacji do samodoskonalenia i samorozwoju
  • Biegłej znajomości angielskiego (min. poziom B2)
  • Mile widziana znajomość procesów biznesowych występujących w obszarze HR oraz komunikacji i pracy grupowej, oraz sprzedaży i innowacji
  • Wykształcenia wyższego (preferowane kierunki związane z IT)

Co możemy Ci zaoferować:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę oraz niezbędne narzędzia pracy
  • Pakiet świadczeń pozapłacowych takich jak: karta sportowa, opieka medyczna - Lux Med, fundusz emerytalny, dofinansowanie do wakacji, świąteczny deputat piwny oraz stypendia naukowe i upominki mikołajkowe dla dzieci pracowników
  • Pracę w ciekawych, kros-funkcyjnych projektach biznesowo-informatycznych
  • Współpracę i wymianę doświadczeń w ramach globalnej funkcji IT Heinekena
  • Stałe podnoszenie umiejętności i kompetencji funkcyjnych i przywódczych w ramach programów rozwojowych w GZ i Heineken
  • Korzystanie z interaktywnych, e-learningowych platform szkoleniowych w ramach Heineken Digital Academy
Chcesz rozpocząć z nami zawodową przygodę?
bottom