Asystent/tka Zarządu

Miejsce pracy: Kraków
Region: małopolskie
Numer referencyjny: AS/KRK

Opis stanowiska

Czym się będziesz zajmował?

  • Organizacją i prowadzeniem terminarzy Prezesa i Członków Zarządu DreamLab
  • Przygotowywaniem prezentacji, raportów, protokołów ze spotkań na potrzeby Prezesa i Członków Zarządu
  • Planowaniem i organizacją podróży służbowych
  • Prowadzeniem rozliczeń podróży służbowych i innych wydatków
  • Przygotowywaniem i obsługą spotkań biznesowych
  • Koordynacją obiegu umów, korespondencji oraz archiwizacją dokumentacji firmy
  • Realizacją zadań zleconych przez Prezesa oraz Członków Zarządu
  • Wsparciem pozostałych Członków Zarządu Grupy

Wymagania

Czego od Ciebie oczekujemy?

  • Wykształcenia wyższego
  • Biegłej znajomości języka angielskiego w mowie i piśmie
  • Bardzo dobrej znajomości MS Office (Outlook, Power Point, Word, Excel)
  • Bardzo dobrej organizacji pracy, umiejętności planowania, ustalania priorytetów oraz podejmowania decyzji
  • Umiejętności pracy pod presją czasu
  • Otwartości, łatwości nawiązywania kontaktów, inicjatywy oraz zaangażowania

Oferujemy

Oferujemy:

  • Umowę na zastępstwo (około 1,5 roku)
  • Ciekawą i pełną wyzwań pracę w międzynarodowym środowisku
  • Wsparcie w rozwoju

Kliknięcie przycisku „Aplikuj” oznacza, że wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych dla potrzeb obecnego jak i przyszłych procesów rekrutacji, prowadzonych przez spółki Grupy Onet-RAS Polska: spółka Onet S.A. i jej podmioty zależne, w tym: DreamLab sp. z o.o.; spółka Ringier Axel Springer Polska sp. z o.o. i jej podmioty zależne; Spółki: Media Impact Polska sp. z o.o., Skąpiec.pl sp. z o.o., Opineo sp. z o.o. (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o ochronie danych osobowych Dz.U Nr 133 poz. 883). Podanie danych jest dobrowolne, w każdej chwili przysługuje Ci prawo do wglądu do danych, ich poprawiania lub usunięcia. Żądanie usunięcia danych oznacza rezygnację z dalszego udziału w procesach rekrutacji i spowoduje niezwłoczne usunięcie Twoich danych. Jeżeli nie wyrażasz takiej zgody, prosimy, abyś nie klikał tego przycisku.