top
Czy wiesz, że:
  • Dział IT Grupy Żywiec świadczy usługi dla ponad 2.000 użytkowników na w browarach, HQ i siłach sprzedaży na terenie całej Polski
  • Technologia jest naszą pasją, dzięki której wspieramy realizację strategicznych celów Grupy Żywiec
  • Jesteśmy częścią globalnej funkcji IT całego Heinekena
  • Realizujemy rocznie około 20 projektów informatycznych
  • Nowe technologie, metody pracy agile, transformacje cyfrowe poszczególnych działów biznesowych Grupy Żywiec to wyzwania, które są dla nas priorytetem
Kierownik ds. Rozwoju Systemów IT - Dane i systemy raportowe
Miejsce pracy: Warszawa

Twoje zadania:

  • Opracowanie i wdrożenie strategii rozwoju nowoczesnych technologii raportowych
  • Kierowanie zespołem specjalistów IT, w tym rozwijanie nowych kompetencji z obszaru „data scientist”
  • Kreowanie współpracy z partnerami biznesowymi i szerzenie kultury „from data to insights, from insights to actionable decisions”
  • Prowadzenie projektów informatycznych wdrażania nowych rozwiązań i technologii analityczno-raportowych
  • Utrzymywanie i rozwijanie standardów i modelu danych wykorzystywanych w systemach informatycznych

Czego poszukujemy:

  • Znajomości nowoczesnych technologii raportowych, Big Data, oraz technologii hurtowni danych – preferowane SAP BW, SAP BPC.
  • Rozumienie zagadnień związanych z zarządzeniem i standardami danych podstawowych, modelem danych organizacji
  • Kompetencji z obszaru „data scientist”
  • Doświadczenie w kierowaniu projektami informatycznymi wg metod Agile oraz tradycyjnych (certyfikaty ukończonych szkoleń – mile widziane)
  • Doświadczenia w kierowaniu zespołem
  • Umiejętności budowania relacji, myślenia strategicznego, wywierania wpływu, łączenia wielu perspektyw i otwartej komunikacji
  • Znajomości języka angielskiego na poziomie min. C1
  • Znajomość branży FMCG będzie dodatkowym atutem

Co możemy Ci zaoferować:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę oraz niezbędne narzędzia pracy
  • System premiowy uzależniony od wyników indywidualnych i firmowych
  • Pakiet świadczeń pozapłacowych takich jak: karta sportowa, opieka medyczna - Lux Med, fundusz emerytalny, dofinansowanie do wakacji, świąteczny deputat piwny oraz stypendia naukowe i upominki mikołajkowe dla dzieci pracowników
  • Możliwość współtworzenia nowej strategii IT i podejścia do wykorzystywania danych w Grupie Żywiec i Heineken, a także pełnienia jednej z kluczowych ról w tym procesie
  • Kierowanie nowo utworzonym zespołem w ramach Działu IT nastawionym na rozwój narzędzi raportowych i szerzenie kultury modelu danych – „one version of truth”
  • Pracę w ciekawych, cross-funkcyjnych projektach biznesowo-informatycznych, wymianę doświadczeń w ramach globalnej funkcji IT Heinekena
  • Rozwój umiejętności i kompetencji funkcyjnych i przywódczych w ramach programów rozwojowych w Grupie Żywiec i Heineken
Chcesz rozpocząć z nami zawodową przygodę?
bottom