Pierwszy system sterowania gestami dla motoryzacji? To byliśmy my. Pierwszy pojazd autonomiczny, który samodzielnie przemierzył Stany Zjednoczone? To też zasługa zespołu Delphi. Od dekad nasze Krakowskie Centrum Techniczne wspiera największe marki samochodowe, łącząc branżę motoryzacyjną z nowoczesnymi technologiami. Dziś mamy jeden cel - świat bez wypadków drogowych.

Dołącz do nas jako:

Inżynier ds. Funkcjonalności Aut Przyszłości
Miejsce pracy: Kraków
IFAP_10_2017

Twoja rola:

Twoje oficjalne stanowisko to Inżynier ds. systemów aktywnego bezpieczeństwa w samochodach. W praktyce oznacza to:

 • Współtworzenie technologii, która umożliwia wyprzedzanie zdarzeń i zapobiegania wypadkom;
 • Pracę nad rozwojem systemów zapewniających funkcje takie jak: hamowanie awaryjne,  asystent pasa ruchu, rozpoznawanie znaków, ostrzeganie o pojazdach w tzw. martwym polu,  reagowaniu na zagrożenie kolizją oraz wielu innych funkcjonalności bazujących na czujnikach optycznych oraz radarowych;
 • Współpracę z klientem nad zdefiniowaniem wymagań oraz koordynację z innymi działami produktu;
 • Zarządzanie procesem tworzenia funkcjonalności i współpracę z zespołem testów odpowiadającym za działanie produktu w docelowym pojeździe;  
 • Jazdy testowe samochodami wyposażonymi w prototypowe systemy aktywnego bezpieczeństwa;

Nasze wymagania:

 • Doświadczenie w tworzeniu różnego rodzaju algorytmów oraz opracowań statystyk i geometrii. Umiejętność pisania skryptów w takich językach jak Python lub Matlab będzie dodatkowym atutem.
 • Chęć własnego rozwoju, śledzenie nowinek i publikacji, które bazują na nowych rozwiązaniach, wymaganiach z dziedziny aktywnego bezpieczeństwa.
 • Komunikatywność potrzebna do prowadzenia spotkań, która pozwoli Ci zarządzać procesem wdrożenia i weryfikacji danego pomysłu z sukcesem.
 • Odpowiedzialność – w projektach obowiązują ścisłe ramy czasowe, dlatego wymagamy abyś realnie oceniał możliwości swoje i zespołu. Planujesz i wyznaczasz precyzyjne zdefiniowane cele oraz monitorujesz postęp prac. 

Powody, dla których warto do nas dołączyć:

 • U nas rozwijasz swoją pasję do motoryzacji, pracując nad technologiami, które pojawią się na drogach dopiero za kilka lat;
 • Bierzesz udział w długoterminowych projektach realizowanych dla światowych marek samochodowych;
 • Oferujemy Ci szkolenia zewnętrzne i pracę z najbardziej doświadczonymi inżynierami w branży. 
Aplikuj

Kliknięcie przycisku „Wyślij” oznacza, że wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych dla potrzeb obecnego jak i przyszłych procesów rekrutacji, prowadzonych przez Delphi Poland S.A. Oddział w Krakowie zgodnie z postanowieniami ustawy z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2002 r., nr. 101, poz. 926 ze zm.). Podanie danych jest dobrowolne, w każdej chwili przysługuje Ci prawo do wglądu do danych, ich poprawiania lub usunięcia. Żądanie usunięcia danych oznacza rezygnację z dalszego udziału w procesach rekrutacji i spowoduje niezwłoczne usunięcie Twoich danych. Jeżeli nie wyrażasz takiej zgody, prosimy, abyś nie klikał tego przycisku.