Pierwszy system sterowania gestami dla motoryzacji? To byliśmy my. Pierwszy pojazd autonomiczny, który samodzielnie przemierzył Stany Zjednoczone? To też zasługa zespołu Aptiv (wcześniej: Delphi). Od ponad dekady nasze Krakowskie Centrum Techniczne wspiera największe marki samochodowe, łącząc branżę motoryzacyjną z nowoczesnymi technologiami. Dziś mamy jeden cel - świat bez wypadków drogowych. Dołącz do nas jako:

Inżynier ds. Funkcjonalności Aut Przyszłości
Miejsce pracy: Kraków
IFAP_10_2017

Twoja rola:

Twoje oficjalne stanowisko to Inżynier ds. systemów aktywnego bezpieczeństwa w samochodach. W praktyce oznacza to:

 • Współtworzenie technologii, która umożliwia wyprzedzanie zdarzeń i zapobiegania wypadkom;
 • Pracę nad rozwojem systemów zapewniających funkcje takie jak: hamowanie awaryjne,  asystent pasa ruchu, rozpoznawanie znaków, ostrzeganie o pojazdach w tzw. martwym polu,  reagowaniu na zagrożenie kolizją oraz wielu innych funkcjonalności bazujących na czujnikach optycznych oraz radarowych;
 • Współpracę z klientem nad zdefiniowaniem wymagań oraz koordynację z innymi działami produktu;
 • Zarządzanie procesem tworzenia funkcjonalności i współpracę z zespołem testów odpowiadającym za działanie produktu w docelowym pojeździe;  
 • Jazdy testowe samochodami wyposażonymi w prototypowe systemy aktywnego bezpieczeństwa;

Nasze wymagania:

 • Doświadczenie w tworzeniu różnego rodzaju algorytmów oraz opracowań statystyk i geometrii. Umiejętność pisania skryptów w takich językach jak Python lub Matlab będzie dodatkowym atutem.
 • Chęć własnego rozwoju, śledzenie nowinek i publikacji, które bazują na nowych rozwiązaniach, wymaganiach z dziedziny aktywnego bezpieczeństwa.
 • Komunikatywność potrzebna do prowadzenia spotkań, która pozwoli Ci zarządzać procesem wdrożenia i weryfikacji danego pomysłu z sukcesem.
 • Odpowiedzialność – w projektach obowiązują ścisłe ramy czasowe, dlatego wymagamy abyś realnie oceniał możliwości swoje i zespołu. Planujesz i wyznaczasz precyzyjne zdefiniowane cele oraz monitorujesz postęp prac. 

Dlaczego warto do nas dołączyć:

 • U nas rozwijasz swoją pasję do motoryzacji, pracując nad technologiami, które pojawią się na drogach dopiero za kilka lat
 • Bierzesz udział w długoterminowych projektach realizowanych dla światowych marek samochodowych
 • Oferujemy Ci szkolenia zewnętrzne i pracę z najbardziej doświadczonymi inżynierami w branży.
Aplikuj

Kliknięcie przycisku „Wyślij” oznacza, że wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych dla potrzeb obecnego jak i przyszłych procesów rekrutacji, prowadzonych przez Delphi Poland S.A. Oddział w Krakowie zgodnie z postanowieniami ustawy z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2002 r., nr. 101, poz. 926 ze zm.). Podanie danych jest dobrowolne, w każdej chwili przysługuje Ci prawo do wglądu do danych, ich poprawiania lub usunięcia. Żądanie usunięcia danych oznacza rezygnację z dalszego udziału w procesach rekrutacji i spowoduje niezwłoczne usunięcie Twoich danych. Jeżeli nie wyrażasz takiej zgody, prosimy, abyś nie klikał tego przycisku.

Więcej na stronie: aptivkrakow.pl