GRUPA NEUCA

Młodszy Specjalista ds. Promocji

Miejsce pracy: Toruń
Region: kujawsko-pomorskie
Numer referencyjny: MSP/10

Opis stanowiska

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

  • organizowanie promocji, planowanie działań marketingowych,
  • kontakt z innymi działami organizacji,
  • obsługę platformy internetowej serwisów,
  • sporządzanie analiz.

Wymagania

 Od kandydatów oczekujemy:

  • doświadczenia w pracy w obszarze marketingu,
  • zdolności analitycznego myślenia,
  • kreatywności,
  • wysoko rozwiniętych umiejętności interpersonalnych,
  • umiejętności koordynacji wielu działań,
  • dobrej, praktycznej znajomości pakietu MS Office (w szczególności Excel, PowerPoint).

Mile widziane:

  • znajomości obsługi programu CorelDraw,
  • znajomość programu Business Objects.

Oferujemy

Oferujemy:

  • stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • narzędzia niezbędne do realizacji zadań.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.