GRUPA NEUCA

Aktualnie do naszego zespołu w ramach Grupy NEUCA poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Programista Delphi/ MSSQL

Miejsce pracy: Warszawa
Region: mazowieckie

Opis stanowiska

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

  • Utrzymywanie istniejącego oprogramowania, wyszukiwanie i naprawa błędów,
  • Implementacja nowych funkcjonalności, modułów zleconych przez klienta,
  • Zdalna analiza danych w bazach MSSQL u klienta,
  • Optymalizacja zapytań i procedur,
  • Tworzenie dokumentacji technicznej.

Wymagania

Od kandydatów oczekujemy:

  • wykształcenia wyższego informatycznego lub pokrewnego,
  • min. 2 letniego doświadczenia w programowaniu obiektowym w środowisku Delphi,
  • umiejętności czytania dokumentacji technicznej w języku angielskim,
  • umiejętności zastosowania komponentów dostępu do baz danych w środowisku Delphi,
  • znajomości MSSQL w zakresie DML, DDL oraz TCL,
  • umiejętności pracy w zespole,
  • komunikatywności,
  • samodzielności i kreatywności.

Oferujemy

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie i pakiet benefitów pozapłacowych,
  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • pracę w zespole składającym się z wysoko wykwalifikowanych profesjonalistów,
  • możliwość zdobywania doświadczenia przy zaawansowanych technologiczne projektach,
  • dostęp do nowoczesnych technologii oraz metodyki wytwarzania oprogramowania.

Zainteresowane osoby prosimy o wysłanie dokumentów aplikacyjnych za pomocą przycisku APLIKUJ.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.