DreamLab kształtujemy rzeczywistość i przyszłość mediów.
Codziennie przekraczamy granice, bo wiemy, że to właśnie tam dzieje się prawdziwa magia. Mamy odwagę, aby robić rzeczy pionierskie.
Tworzymy rozwiązania, które znacząco wpływają na sposób, w jaki ludzie korzystają z Internetu.

Programista JavaScript

Miejsce pracy: Kraków
Region: małopolskie

Opis stanowiska

Zakres obowiązków:

  • Współudział w planowaniu architektury i kierunków rozwoju produktu
  • Tworzenie oprogramowania z zachowaniem standardów jakości
  • Tworzenie testów i dokumentacji techniczno-projektowej oprogramowania
  • Zapewnienie bezawaryjnego działania produktu w oparciu o automatyczny monitoring

Wymagania

Oczekujemy:

  • Bardzo dobrej umiejętności programowania w JavaScript w najnowszych standardach
  • Znajomości node.js (doświadczenie z Express.js będzie dodatkowym atutem)
  • Praktycznej znajomości zagadnień związanych z programowaniem asynchronicznym
  • Znajomości relacyjnych baz danych (PostgreSQL)

Mile widziane:

  • Doświadczenie w pracy z nierelacyjnymi bazami danych (Cassandra, Redis)
  • Znajomość Reacta
  • Znajomość zagadnień związanych z Continuous Integration
  • Swobodne poruszanie się w konsoli Linux
  • Zacięcie wyścigowe - gokarty ;)

Oferujemy

Oferujemy:

  • Możliwość pracy z najnowszymi technologiami (Node.js, Cloud)
  • Realny wpływ na rozwój nowego produktu Grupy Onet-RAS Polska
  • Elastyczny czas i forma współpracy (UoP, B2B)
  • System benefitów (Multisport, opieka medyczna, ubezpieczenie na życie)
  • Możliwość pracy zdalnej
  • Pełne wsparcie od zespołu
  • Brak nudy :)

Kliknięcie przycisku „Aplikuj” oznacza, że wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych dla potrzeb obecnego jak i przyszłych procesów rekrutacji, prowadzonych przez spółki Grupy Onet-RAS Polska: spółka Onet S.A. i jej podmioty zależne, w tym: DreamLab sp. z o.o.; spółka Ringier Axel Springer Polska sp. z o.o. i jej podmioty zależne; Spółki: Media Impact Polska sp. z o.o., Skąpiec.pl sp. z o.o., Opineo sp. z o.o. (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o ochronie danych osobowych Dz.U Nr 133 poz. 883). Podanie danych jest dobrowolne, w każdej chwili przysługuje Ci prawo do wglądu do danych, ich poprawiania lub usunięcia. Żądanie usunięcia danych oznacza rezygnację z dalszego udziału w procesach rekrutacji i spowoduje niezwłoczne usunięcie Twoich danych. Jeżeli nie wyrażasz takiej zgody, prosimy, abyś nie klikał tego przycisku.