GRUPA NEUCA

Obecnie do naszego zespołu poszukujemy osoby na stanowisko:

Pracownik Techniczny - Konserwator

Miejsce pracy: Ołtarzew (pow. warszawski zachodni)
Region: mazowieckie
Numer referencyjny: PTK\09

Opis stanowiska

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

  • wykonywanie drobnych prac naprawczych związanych z obsługą nieruchomości,
  • bieżące inspekcje stanu technicznego obiektu,
  • analizę przyczyn awarii oraz podejmowanie działań prewencyjnych,
  • współpracę z serwisami zewnętrznymi,
  • współpracę z innymi działami w firmie w obrębie obsługiwanych nieruchomości,
  • prowadzenie rejestru napraw i dokumentacji dotyczącej wykonywanych prac serwisowych.

Wymagania

Od kandydatów oczekujemy:

  • wykształcenia min. średniego o profilu technicznym,
  • samodzielności przy powierzonych zadaniach,
  • dokładności, sumienności i kreatywności,
  • czynnego prawa jazdy kat. B.

Oferujemy

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie (umowa o pracę),
  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.

Zainteresowane osoby prosimy o wysyłanie dokumentów aplikacyjnych za pomocą przycisku APLIKUJ.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.