GRUPA NEUCA

Obecnie poszukujemy odpowiednich kandydatów na stanowisko:

Inżynier Jakości Oprogramowania

Miejsce pracy: Toruń
Region: kujawsko-pomorskie
Numer referencyjny: IJO/08

Opis stanowiska

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

  • zapewnienie jakości poprzez testowanie aplikacji w oparciu o standardy ISTQB,
  • współpracę z użytkownikami podczas testów odbiorczych aplikacji,
  • organizowanie i koordynowanie wdrożeń.

Wymagania

Od kandydatów oczekujemy:

  • wykształcenia informatycznego,
  • min. 3-letniego doświadczenia w testowaniu aplikacji,
  • umiejętności konfiguracji środowisk testowych opartych na rozwiązaniach Microsoft,
  • umiejętności planowania testów i samodzielnego pisania przypadków testowych,
  • znajomości składni SQL przynajmniej na podstawowym poziomie,
  • doświadczenia w realizacji testów funkcjonalnych, integracyjnych, systemowych,
  • zdolności analitycznych,
  • komunikatywności,
  • doskonałej organizacji pracy,
  • umiejętności pracy zespołowej,
  • certyfikacji ISTQB przynajmniej na podstawowym poziomie.

Mile widziane:

  • doświadczenie w koordynowaniu prac testerów
  • doświadczenie w organizacji wdrożeń rozwiązań informatycznych
  • doświadczenie pracy w metodykach Agile
  • certyfikacja ISTQB na poziomie zaawansowanym (Analityk Testów lub Techniczny Analityk Testów).

Oferujemy

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej,
  • uczestnictwo w ciekawych projektach, dostęp do nowoczesnych technologii,
  • możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kompetencji,
  • system benefitów pozapłacowych (opieka medyczna, karta sportowa).

Zainteresowane osoby prosimy o wysłanie dokumentów za pomocą przycisku APLIKUJ.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.