GRUPA NEUCA

Obecnie do naszego zespołu w NEUCA poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Programista BI

Miejsce pracy: Toruń
Region: kujawsko-pomorskie

Opis stanowiska

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

  • realizację programistyczna warstw HD,
  • realizację programistyczną ETL,
  • realizację programistyczną obiektów analitycznych,
  • optymalizację zapytań,
  • optymalizację procesów ETL,
  • współpracę z analitykami BI i administratorem systemu BI,
  • tworzenie dokumentacji powykonawczej wytworzonego rozwiązania,
  • projektowanie struktur fizycznych warstw HD,
  • projektowanie łańcuchów ETL.

Wymagania

Od kandydatów oczekujemy:

  • praktycznej umiejętności programowania w językach t-sql, java, .net, javascript,
  • znajomości środowiska mssql (co najmniej 2014),
  • znajomości narzędzi ETL np. SSIS, SAP BO DataServices,
  • znajomości języków skryptowych (bash, powershell),
  • nastawienia na rozwiązywanie problemów.

Oferujemy

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w prestiżowej firmie,
  • możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kompetencji,
  • pracę w zaangażowanym zespole,
  • system benefitów pozapłacowych (opieka medyczna, karta sportowa).

Zainteresowane osoby prosimy o wysłanie dokumentów za pomocą przycisku APLIKUJ.
Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.