top
Czy wiesz, że:

 - Jesteśmy drugim co do wielkości producentem piwa w Polsce?

- Mamy najszersze portfolio marek: Żywiec, Heineken, Desperados, Warka,Tatra , EB,  Specjal, Królewskie, Leżajsk, Brackie oraz wiele nowości np. Dziki Sad?

- Jesteśmy liderem w branży piwnej w obszarze innowacji i w kategorii premium?

- Należymy do międzynarodowego koncernu – Grupy Heineken i jesteśmy trzecim co do wielkości rynkiem piwnym w Europie?

- Codziennie docieramy do ponad 50 000 punktów sprzedaży w całej Polsce?

Przedstawiciel Handlowy - detal i sieci lokalne
Miejsce pracy: Legnica, Polkowice, Lubin, Środa Śląska

Twoje zadania:

  • Wspieranie biznesu u podległych klientów poprzez rozwój i zwiększanie atrakcyjności kategorii piwnej
  • Realizację założonego planu sprzedaży i celów jakościowych
  • Egzekucję ustaleń promocyjnych i handlowych
  • Właściwą ekspozycję produktów i materiałów promocyjnych, zgodnie ze standardami firmy
  • Analizę rynku oraz monitorowanie działań konkurencji
  • Doradztwo produktowe i promocyjne w oparciu o analizę potrzeb i potencjału klienta
  • Wprowadzanie nowości

Czego poszukujemy:

  • Doświadczenia na stanowisku Przedstawiciela Handlowego, Merchandisera lub w obsłudze klienta, mile widziane w branży FMCG
  • Umiejętności szybkiego uczenia się i dostosowywania do zmieniających warunków rynkowych
  • Nastawienia na cel, zaangażowania oraz przedsiębiorczości
  • Umiejętności nawiązywania relacji z klientem i przekładania ich na sprzedaż
  • Dobrej organizacji pracy i systematyczności
  • Czynnego prawa jazdy kat. B
  • Znajomości rynku lokalnego

Co możemy Ci zaoferować:

  • Zatrudniamy w oparciu o umowę o pracę
  • Dajemy niezbędne narzędzia pracy (samochód, telefon, tablet)
  • Oferujemy pakiet świadczeń pozapłacowych takich jak: karta sportowa, opieka medyczna - Lux Med, fundusz emerytalny, dofinansowanie do wakacji, świąteczny deputat piwny oraz stypendia naukowe i upominki mikołajkowe dla dzieci pracowników
  • Rozwijamy poprzez szkolenia i programy rozwojowe np. Akademia Sprzedaży Konsultacyjne, Program Wdrożeniowy dla nowych pracowników
  • Oferujemy atrakcyjne nagrody (które sam wybierasz) w Programie Motywacyjnym "Korona Żywca"

Chcesz rozpocząć z nami zawodową przygodę?
bottom