W DreamLabie kształtujemy rzeczywistość i przyszłość mediów. Codziennie przekraczamy granice, bo wiemy, że to właśnie tam dzieje się prawdziwa magia. Mamy odwagę, aby robić rzeczy pionierskie. Tworzymy rozwiązania, które znacząco wpływają na sposób, w jaki ludzie korzystają z Internetu.

Stażysta, Internal Support
staż płatny

Miejsce pracy: Warszawa
Region: mazowieckie

Opis stanowiska

Osoba odbywająca staż będzie:

  • pracować wspólnie z zespołem utrzymania infrastruktury sprzętowej pracowników (backoffice)
  • poznawać architekturę Onet
  • brać udział w pracach rozwojowych i utrzymaniowych systemów wewnętrznych

Wymagania

Idealny kandydat powinien:

  • pasjonować się informatyką
  • posiadać praktyczną znajomość budowy systemów operacyjnych
  • posiadać znajomość budowy komputerów
  • być otwarty na współpracę w zespole
  • szybko przyswajać wiedzę
  • być dyspozycyjny w czasie trwania stażu

Mile widziane:

  • rozumienie zagadnień związanych z pocztą firmową
  • umiejętności administracyjne w systemach Windows, Mac
  • znajomość systemów  SCCM oraz TSM
  • znajomość zagadnień Active Directory
  • znajomość zagadnień sieciowych i serwerowych
  • status studenta (studenci IV i V roku)
  • osoby mogące poświęcić minimum 30 godzin w tygodniu

Oferujemy

Zapewniamy:

  • odbycie stażu w dynamicznym, doświadczonym zespole
  • wsparcie w rozwoju
  • interesujące, ambitne wyzwania
  • staż płatny